Roda JC Kerkrade
2:0 (1:0)
SC Cambuur Leeuwarden
Pátek 09.08.2013, 20:00 • Parkstad Limburg Stadion • Nizozemská Eredivisie

Hlavní arbitr Blom nenastavuje v druhé půli ani vteřinku a ukončuje nám úvodní utkání 2. kola Eredivisie. Druhou půli opanoval spíše hostující celek, ale ze vstřelené branky se radoval celek Roda JC, když v 89. minutě završil krásnou akci Donald. V prví půli se ještě trefil Nemeth, a tak Roda vítězí 2:0 a připisuje si do tabulky tři body. V dalším kola opět hráči Rody hrají na svém trávníku a hostí celek Vitesse Arnhem. Cambuur v kole třetím hraje také na svém stadionu a bude hostit tým FC Groningen. Já se s Vámi pro dnešek loučím a u dalšího přenosu na viděnou!

90
    Hupperts se ještě snaží navýšit skore Rody, ale jeho pokus jde vysoko nad branku.

89
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Nejspíše je rozhodnuto! Biemans posílá centr na hranici ofsajdu stojícímu Demougovi, který hlavou okamžitě míč přeposílá na volného MITCHELLA DONALDA a ten levačkou střílí druhou branku utkání.

88
    Do velmi slibné šance se dostával Ritzmaier, avšak u brankové čáry ho čistě zastavuje Biemans.

87
    Od rohového praporku bude Hupperts vhazovat míč do hry.

85
    Velmi kuriozní žlutou kartu udělil hlavní arbitr. Arg van Peppen šel hledat míč v zámezí, který mezitím někdo hodil z lavičky, a Blomovi došla trpělivost a tasil žluté napomenutí za zdržování hry.

84
    Tvrdou střelou se prezentuje Hupperts.

82
    I hosté naposledy střídají. Do sprch míří Martijn van der Laan a na trávník vbíhá Oebele Schokker.

81
    Za ostrý skluz zezadu na van der Laana vidí žlutou kartu Bart Biemans.

79
    Roda naposledy využívá možnost střídat. Na posledních pár minut se na trávník podívá Arnaud Sutchuin, který nahradí Anouara Kaliho.

78
    Obrana Rody tento roh zvládá.

77
    Van der Laan českou uličkou posílá míč na Lukokiho, který okamžitě posílá míč do vápna. Tam na něj čeká Bakker, ale dobrým skluzem se prezentuje Luijckx a posílá míč na roh.

76
    Uvnitř vápna si rovná odražený míč Hemmen, ale jeho střela je blokována tělem domácího obránce.

75
    Cambuur zahrává rohový kop. Kurto je dnes ve vzduchu vždy první a míč drží v náručí.

74
    Domácí po druhé střídají. Wiljan Pluim míří do sprch a na jeho místo nastupuje Roly Bonevacia.