HC Slovan – Vienna Capitals 6:2 (kon.) | Zug – Zürich 1:0 (kon.)
Pátek 09.08.2013, 19:50 • Bossard Arena, Zug • European Trophy

58:32
    Brankář Wolf již zůstává na lavičce a hosté to zkouší v šesti proti čtyřem!

58:32
    A Lions mají velkou šanci na vyrovnání, protože vyloučen je domácí Andrew Hutchinson!

56:36
    Alessio Bertaggia se dostal do brejku, ale jeho pokus dokázal Tim Wolf zneškodnit pravým betonem.

50:06
    Domácí Cédric Schneuwly je vyloučen a hosté tak mají velkou šanci vyrovnat!

37:23
    Blíží se závěr druhé třetiny, domácí stále vedou 1:0, ale nyní se budou muset bránit v oslabení, dvě minuty za podražení dostává Sven Lindemann.

33:37
    Přesilová hra domácího týmu končí, na trestnou lavici odchází za hrubost domácí Alessio Bertaggia a Tim Ramholt, za hosty pak Marco Maurer a Roman Wick.

31:53
    Pouze deset vteřin se hrálo v plném počtu na obou stranách a znovu se vylučuje. Hostující Remo Heitzmann dostává dvouminutový trest.

31:00
    V polovině utkání se konečně obnovilo internetové připojení v Zugu, dobrá zpráva!

29:43
    Další vyloučení, tentokrát na lavici usedá domácí Nico Dünner, přesilovou hru si zahrají hosté.

26:36
    Domácí si zahrají přesilovou hru, vyloučen je obránce Lions Stefan Widmer.

11:20
    Zug právě vstřelil branku!
    První gól utkání dává domácí ROB SCHREMP po přihrávce Casutta. Asistence: Corsin Casutt.

05:00
    Problém s připojením v místě konání zápasu stále přetrvávají, dle oficiální zprávy bude možné zaznamenávat pouze změny stavu.