Kladno – Francie 3:3 (1:2 po s.n.) | Poprad – Ciarko 3:0 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 4:0 (kon.)
Nitra – Pavlodar 5:4 (2:1 po s.n.) | Trenčín – Senica 2:2 (1:0 po s.n.) | Žďár n/S – Břeclav 7:3 (kon.)
Ústí n/L – Wolfsburg 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Vladivostok 4:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:6 (0:1, 0:3, 2:2)
Grizzlys Wolfsburg
Pátek 09.08.2013, 18:00 • Zlatopramen Arena • Přípravné zápasy

59:31
    Wolfsburg právě vstřelil branku!

Wolfsburg nakonec skóroval i pošesté a proměnili přesilovou hru. SEBASTIAN FURCHNER z pravého kruhu napřáhl a tvrdou střelou nedal Dlouhému žádnou šanci.
    Asistence: Milley Norman, Pohl Patrick

58:44
    Brož (ÚNL) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

56:48
    Milley (WOL) vyloučen na 2 minuty za sekání.

54:47
    Dannerova střela z vrcholu levého kruhu sice měla dobrou razanci, ale scházelo lepší umístění. Puk bránu jen minul.

53:57
    Boj o puk ve středním pásmu vyzněl lépe pro hosty. Jeden z jejich hráčů se řítil sám na Dlouhého, ale ten nakonec nemusel ani zakročit.

52:14
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!

Ústečtí ujeli 3 na 1. PETR PŘEUČIL vzal vše na své bedra a nadvakrát prostřelil Vogla střelou nad jeho levý beton.
    Asistence: Roubík Jaroslav

50:50
    Likens se snažil ohrozit bránu Dlouhého. Jen co vyjel zpoza brány, kroutil puk na Dlouhého bránu, ale puk jen projel brankovištěm.

49:38
    Sice hrají Ústečtí Lvi přesilovku, ale na ledě to tak rozhodně nevypadá. Více se hrnou do útoku hráči Wolfsburgu.

48:14
    Vyloučení na hostující straně. Mayer byl vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

47:55

Ihned po vhazování ve středním pásmu se hráči Wolfsburgu hnali do útoku a PATRICK POHL ujel všem obráncům a zakončil přímo do "černého".
    Asistence: Furchner Sebastian, Milley Norman

47:32
    Vaněk vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

46:39

Ústečtí Lvi využívají přesilovou hru! Tomáš Rod vyhrál vhazování po pravici Vogla, nahrál pod sebe na Roubíka, který přihrávkou prodloužil na JANA KLOZE a ten nadvakrát překonal ležícího Vogla.
    Asistence: Roubík Jaroslav, Rod Tomáš.

45:40
    Na straně Wolfsburgu vyloučen Brocklehurst na 2 minuty za sekání.

43:18
    Rosa pálil z levého kruhu. Dlouhý vyrazil pravým betonem do rohu kluziště

42:04
    Přeučil vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

40:02
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí Černý za napadení. Za hosty je to Polaczek, taktéž za napadení.

39:45

Hráči Wolfsburgu ujeli 3 na 1. ALEKSANDER POLACZEK vyvezl puk do útočného pásma a nakonec to byl on, kdo zakončoval střelou zápěstím nad lapačku Dlouhého.
    Asistence: Sebastian Alt

36:56

Wolfsburg využívá dokonce vlastní oslabení. Sklenička zpoza brány přihrál na modrou přímo na hůl SIMONA DANNERA, pro kterého už nebylo těžké překonat Dlouhého.
    Bez asistence.

35:50
    Roubík z levého kruhu trefil spojnici Voglovi branky.

34:01
    Je tu hra 4 na 4. Na straně hostů vyloučen na 2 minuty Furchner za sekání.

33:29
    Furchner dostal přihrávku před úplně odkrytou bránu domácích, jeho střela šla ale úplně mimo branku.

32:28
    Na 2 minuty za faul kolenem vyloučen Vávra.

32:28
    Od modré tentokráte pálil Bina. Po zákroku Dlouhého se vytvořila před bránou skrumáž, ale před dotírajícími hosty dokázal včas Dlouhý puk schovat pod lapačku.

31:48
    Palin pálil po přihrávce Haskinse znovu z modré čáry. I tentokrát byl Dlouhý v pozoru a jeho ránu vyrazil betonem.

30:08
    Dlouhý sice zasáhl proti střele Moora, ale nevěděl, kde má puk, ten nakonec ukořistil jeden z domácích hráčů.

28:10
    Palin pálil od modré proti Dlouhému těsně vedle.

27:25
    Černý (ÚNL) vyloučen na 2 minuty za podražení.

26:49

Hosté znovu udeřili v přesilové hře. Rosa ještě ve středním pásmu žabkou poslal puk do jizdí TYLEROVI HASKINSOVI, který našel skulinku mezi Dlouhého betony.
    Asistence: Marco Rosa

25:34
    Znovu přesilovka pro hosty. Vyloučen na 2 minuty byl Brož (ÚNL) za napadení.

23:09
    Hosté se skvěle pohybovali v útočném pásmu a vznikla z toho střela Kohla, se kterou si Dlouhý bez větších potíží poradil.

22:15
    Na domácí straně vyloučen na 2 minuty Holomek (ÚNL) za podražení.

20:01
    Ještě na konci první třetiny byl Polaczek (WOL) vyloučen na 2 minuty za sekání.

17:38

Po úniku Haskinske po pravé straně přihrál jmenovaný do prostoru mezikruží přímo na hůl MARCA ROSA a ten střelou nad beton překonal ležícího Dlouhého.
    Asistence: Tyler Haskins

16:20
    Dostálek (ÚNL) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

13:31
    Milley s Haskinsem ujeli 2 na 1. Druhý jmenovaný zakončil těsně vedle pravé tyče.

12:59
    Mayer jen těsně minul bránu při střele z mezikruží.

10:35
    Za držení protihráče vyloučen na 2 minuty Meidl (ÚNL).

09:55
    Sklenička se snažil založit útok zpoza svatyně Dlouhého. Přihrávka ale nenašla svého adresáta a Wolfsburg mohl zaútočit.

06:51
    Grin pálil od modré a jen těsně minul bránu.

06:35
    Slovan si zahraje 21 sekund přesilovku 5 na 3. Hráč Keller (WOL) vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

04:57
    Za hru vysokou holí byl vyloučen Wurm (WOL) na 2 minuty.

Šárka Kulhánková

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 47. Kloz (Roubík, Rod), 53. Přeučil (Roubík) – 18. Rosa (Haskins), 27. Haskins (Rosa), 37. Danner, 40. Polaczek (Alt), 48. Pohl (Furchner, Milley), 60. Furchner (Milley, Pohl)

HC Slovan Ústí nad Labem: Dlouhý (Petrásek) – Grin, Sklenička "C", Vobořil, Vaněk, Brož, Černý, Procházka, Holomek -Roubík, Kloz, Rod, Číhal, Hanzl, Přeučil, Vávra, Meidl, Boháč, Kuchynka, Dostálek, Pořický, Tomáš.
    Grizzlys Wolfsburg: Vogl (Dshunussow) – Alt, Bina, Brocklehurst, Keller, Kohl, Likens, Palin, Wurm, Bassen, Danner, Fauser, Furchner, Haskins, Höhenleitner, Linsenmeier, Moore, Pohl, Polaczek, Rosa, Milley, Mayer.

Rozhodčí: Volf, Knapík – Biedermann, Místecký