Poprad – Pavlodar 4:3 (4:0 po s.n.) | Technika Brno – Žďár n/S 6:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 2:2 (kon.)
Orlová – Val. Meziříčí 5:1 (kon.)
MSK Orlová
5:1 (0:0, 0:1, 5:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 14.08.2013, 18:00Přípravné zápasy

Ode mě je to vše a těším se na vás někdy příště u dalšího přenosu. (20:03:11)

Oba celky si dnes odbyly svůj první letošní zápas a lépe ho zvládla domácí Orlová. Ta si sice góly schovala až do poslední třetiny, ale po celý zápas byla jasně lepší a výhru si dnes zasloužila. Uvidíme, jak se rozložení sil změní do pátku, kdy je naplánována odveta.

60:00

59:51
    Bobři vyhazují puk přes všechny čáry a víc se zřejmě dnes nestane.

59:14
    Už jsem se chystal napsat, že poslední minuta zřejmě proběhne v přátelském duchu, ale Prycl se rozhodně přátelsky nezachoval za držení prothráče si jde sednout na trestnou lavici.

58:33
    Orlové je odpískáno zakázané uvolnění.

57:58
    Orlová právě vstřelila branku! Marek Netolička si právě vybral slabší chvilku. Střela PAVLA MICHÁLKA se od bruslí obránce odrazila do výšky a Netolička chtěl puk vyhlavičkovat. Netrefil se a puk zapadl pod horní tyč jeho branky. Bez asistence.

57:30
    Heča to zkusil z levé strany, ale Seifert si s jeho střelou poradil.

56:45
    Tomis se opřel do puku, Netolička vyráží.

56:25
    Mintělova bomba duní o zadní mantinel.

56:05
    Tatarčík tečoval Kotáskovu nabídku, ale puk šel mimo tři tyče.

54:59

54:49
    Zakázané uvolnění v podání hostů.

54:35
    Sifert zatím během orlovského oslabení zasahovat nemusel a Orli opět vyhazují.

54:10
    Za Seifertem je posunutá branka. Vhazovat se bude v orlovském pásmu.

53:55
    Přechod přes modrou se nezdařil a Bobrům je pískán offside.

53:39
    Mareček upadl, ale podařilo se mu puk poslat až za branku hostů.

52:59
    Bobři mají šanci korigovat výsledek v přesilovce. Mintěl podrážel.

52:26
    Valmez v offsidu.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 44. Pavlát (Kanaloš), 46. Klečka, 47. Tatarčík (Zámečník), 52. Matějíček, 58. Michálek – 31. Slovák (Stráněl, Mir.)

MSK Orlová: Kolář (32. Seifert) – Mintěl, Csöbök, Novák M., Fišera, Zámečník, Tomis, Vydra, Ondrek – Kotásek, Pavlát, Studený, Szajter, Zakuťanský, Kanaloš, Matějíček, Ciupa, Mareček, Tatarčík, Michálek, Klečka, Plášek
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (41. Netolička) – Heča, Prycl, Sochora, Kvapil, Kolovratník, Tomiga- Varga D., Stráněl, Polášek, Varga Mir., Varga Mar., Martiník, Babiš, Randýsek, Slovák, Krčma, Novosad