Mikulovice – Olomouc 1:2 (kon.) | Chrudim – Kolín 2:1 (kon.) | Rosice – Jihlava 1:6 (kon.)
Bystrc – HFK Olomouc 0:3 (kon.) | Uničov – Brno 0:1 (kon.) | Dvůr Králové – Hr. Králové 0:7 (kon.)
Hořovicko – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Kroměříž – Ostrava 1:3 (kon.) | Hlučín – Opava 2:0 (kon.)
Jablonec n. J. – Pardubice 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 1:2 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Svitavy – Převýšov 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Žižkov 2:4 (kon.)
TJ Dvůr Králové nad Labem
0:7 (0:6)
FC Hradec Králové
Středa 21.08.2013, 17:00Pohár FAČR

Pěkný večer ze Dvora Králové nad Labem a někdy napočtenou se loučí Ondřej Novotný. (16:38:14)

Je po utkání, do třetího kola postupuje FC Hradec Králové.

89
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Krásnou individuální akcí se teď před fanoušky obou táborů předvedl ASIM ZEC, proti domácí brankářovi se pak už nemýlil.

85
    Hradečtí fotbalisté utkání už spíše dohrávají. Nicméně šance jsou stále na obou stranách.

81
    Vyloženou šanci si nakonec nevypracovali, nicméně zůstávají v útočném pásmu.

79
    Odchází MACEK a přichází REJL. Za hosty jde odpočívat MALINSKÝ a nahradí ho ZEC.

80
    Koubkova špatná rozehrávka, výhoda pro domácí v podobě rohového kopu. Dočkáme se první branky hráčů Dvora?

76
    První velkou šanci domácích zlikvidoval obraným zákrokem Šisler. Dvorští tak přečíslení dva na jednoho nevyužili.

73
    Radek Voltr teď těsně minul domácí branku!

72
    Hradečtí se ne a ne dostat do vyložené šance. Hra na hřišti je proto mírnější, než tomu bylo v první půli.

67
    Pro hráče Dvora se bohužel i nadále opakuje stejný scénář, jako ze začátku poločasu. Při zakládání útočné akce je totiž u míče vždy rychleji hráč Hradce Králové.

64
    Asim Zec teď obehrál vše co se dalo, balón mu ale utekl a odkrytou bránu netrefil.

62
    Pro dnešek má dohráno KLAZAR. Na hřišti ho nahradí MARKS.

61
    Na hřiště teď vnikl fanoušek Hradce.

60
    Nic zásadního teď diváci na hřišti sledovat nemohou. K vidění jsou pouze neproměněné šance hostů a občasné výlety dvorských hráčů, ty ale nejsou úspěšné.

55
    Tomáš Kučera otestoval pozornost Ulrycha, ten se ale natahoval zbytečně, prudká střela šla totiž těsně nad břevnem.

53
    Hráči Dvora se konečně dostali do kombinace, žádná tutovka ale stále nepřichází, proti je vždy hradecká obrana.

51
    Fanoušci Hradce o sobě dávají poměrně hodně nahlas vědět už od začátku utkání. Nyní se znovu seskupili a i ve druhé půli začali své svěřence hnát k dalším brankám.

Ondřej Novotný

Branky: 2. Schwarz, 4. Šisler, 20. Malinský, 26. Kučera, 43. Vaněček, 45. Rolko, 89. Zec

Karty:   37. Picha (DVK) – 41. Schwarz (HKR), 40. Šisler (HKR)

TJ Dvůr Králové nad Labem: Ulrych -- Kruliš, Picha, Daněk, Fejk, Klazar, Kilevník, Macek, Volf, Řežábek, Černík
    FC Hradec Králové: Koubek -- Schwarz, Malinský, Zelený, Janoušek, Rolko, Poděbradský, Vaněček, Kučera, Šisler, Plašil,

Rozhodčí: Franěk --Štěrba, Vaňkát