Mikulovice – Olomouc 1:2 (kon.) | Chrudim – Kolín 2:1 (kon.) | Rosice – Jihlava 1:6 (kon.)
Bystrc – HFK Olomouc 0:3 (kon.) | Uničov – Brno 0:1 (kon.) | Dvůr Králové – Hr. Králové 0:7 (kon.)
Hořovicko – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Kroměříž – Ostrava 1:3 (kon.) | Hlučín – Opava 2:0 (kon.)
Jablonec n. J. – Pardubice 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 1:2 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Svitavy – Převýšov 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Žižkov 2:4 (kon.)
TJ Dvůr Králové nad Labem
0:7 (0:6)
FC Hradec Králové
Středa 21.08.2013, 17:00Pohár FAČR

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Pěkné odpoledne z fotbalového hřiště ve Dvoře Králové nad Labem.

TJ Dvůr Králové nad Labem se zde dnes v rámci 2.kola Poháru České pošty utká s FC Hradec Králové.

Dvůr Králové, jakožto divizní tým, má pro letošní sezónu prozatím velice pozitivní čísla. Z úvodních dvou zápasů nové divizní sezóny nasbíral šest bodů a nachází se na druhém místě tabulky.

To fotbalistům Hradce začátek letošní sezóny moc nevychází. Z prvních čtyřech zápasů vyhráli pouze jeden a v derby s Pardubicemi urvali jeden bod za remízu. Se čtyřmi body se tak nacházejí na jedenácté pozici.

Kdo ze soupeřů se bude dnes radovat z výhry?

Obě mužstva nastupují na hřiště.

1

2
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hradec jde bleskurychle do vedení. V závaru v malém vápně se nejlépe zorientoval PETR SCHWARZ.

4
    Přímý kop z hranice velkého vápna krásnou střelou do šibenice proměňuje JAN ŠISLER.

6
    Na hráčích Dvora Králové je znát velké opaření z velice rychlých branek hradeckých "Votroků". Nyní se ale domácí vzpamatovávají a dostávající se do útočné poloviny. Hradec je však stále lepším týmem na hřišti.

8
    Hosté se dnes snaží hrát hodně po stranách. Další šance ale likviduje domácí brankář Ulrych.

9
    Hradecký Jiří Janoušek se dostal ke střele z hranice vápna. Přízemní střela těsně minula pravou tyč.

12
    Hráči dvora se poprvé dostaly ke střele. Z velkého vápna natáhl Řežábek, jeho střelu ale zblokoval Šisler.

15
    Hra se stále drží ve středu hřiště, občas je vidět šance Hradce, dopředu se především tlačí Malinský s Kučerou.

17
    Po krasné přihrávce Malinského se hradecký Vaněček dostal do velkého šance. V malém vápně byl ale skvěle zastaven domácím obráncem.

20
    Sólovka TOMÁŠE MALINSKÉHO. Po odebrání míče ve středu hřiště absolvoval rychlý sprint po pravém křídle a v malém vápně nadvakrát proměnil gólovku. Hradec tak jde už do tříbrankového trháku.

22
    Krásný centr Malinského, který našel hlavu Schwarze, toho ale vychytal domácí brankář!

26
    TOMÁŠ KUČERA teď lišácky vybojoval míč před velkým vápnem, obehrál dva obránce a v tváři v tvář přehodil domácí brankáře.

29
    Šance domácích se rýsovala u rohového praporku. Proti byl ale Poděbradský, který balón odvrátil na roh.

31
    Slibná akce hostů končí pouze na rohu.

32
    Tomášovi Kučerovi teď nevyšel těžký volej, a tak poslal pozdrav v podobě balónu divákům za plot.

34
    Řežábek se teď dostal ke střele z velkého vápna. Marek Plašil případnému gólů zamezil a odvrátil balón na roh.

Picha teď hrubě nakopl Malinského. Ten se skolil na trávník, nicméně naštěstí může pokračovat ve hře.

37
    Tomáš Picha teď zajel do Poděbradského, sudí Franěk ho za to potrestá žlutou kartou.

41
    Černíka teď zatáhl za dres Petr Schwarz a vidí za to žlutou kartu.

40
    Zbytečnou žlutou teď dostal Šisler, když na útočné polovině fauloval domácího útočníka.

43
    DAVID VANĚČEK dává další branku do hostující branky, po úniku neměl se zakončení problém. Domácí fanoušci se teď ale hodně zlobí na rozhodčího.

45
    Debakl přichází na konci prvního poločasu. ADRIÁN ROLKO dává další zářez do pažby domácích. Hlavou z rohu trefuje už šestou branku hostů!

Máme za sebou první půli pohárového utkání ve Dvoře Králové, ve kterém šli hosté do rychlého vedení, ke kterému v průběhu 45 minut přidali dalších pět branek. O dnešním vítězovi je tak prakticky rozhodnutu. Fotbalisté Dvora Králové se určitě nebudou chtít před domácími fanoušky zahanbit, a tak se i ve druhé polovině může těšit na útočná fotbal z obou stran. Uvidíme, jestli se i domácí fanoušci dostanou ke skórování.

Na začátku poločasu tu máme tři střídání, ze hřiště odchází hradecký Zelený a Vaněček a nahrazují je Halilovič, Zec. Za domácí si odchází odpočnout Kruliš a za něj na hřiště nastupuje Podolník.

46

46
    Hosté se dostali ihned ke střele. Branku ale těsně minuli.

48
    Šisler teď několikrát pokoušel prostřelit domácí obranu. Hráči Dvora však vždy zasáhli na brankové čáře.

51
    Fanoušci Hradce o sobě dávají poměrně hodně nahlas vědět už od začátku utkání. Nyní se znovu seskupili a i ve druhé půli začali své svěřence hnát k dalším brankám.

53
    Hráči Dvora se konečně dostali do kombinace, žádná tutovka ale stále nepřichází, proti je vždy hradecká obrana.

55
    Tomáš Kučera otestoval pozornost Ulrycha, ten se ale natahoval zbytečně, prudká střela šla totiž těsně nad břevnem.

60
    Nic zásadního teď diváci na hřišti sledovat nemohou. K vidění jsou pouze neproměněné šance hostů a občasné výlety dvorských hráčů, ty ale nejsou úspěšné.

61
    Na hřiště teď vnikl fanoušek Hradce.

62
    Pro dnešek má dohráno KLAZAR. Na hřišti ho nahradí MARKS.

64
    Asim Zec teď obehrál vše co se dalo, balón mu ale utekl a odkrytou bránu netrefil.

67
    Pro hráče Dvora se bohužel i nadále opakuje stejný scénář, jako ze začátku poločasu. Při zakládání útočné akce je totiž u míče vždy rychleji hráč Hradce Králové.

72
    Hradečtí se ne a ne dostat do vyložené šance. Hra na hřišti je proto mírnější, než tomu bylo v první půli.

73
    Radek Voltr teď těsně minul domácí branku!

76
    První velkou šanci domácích zlikvidoval obraným zákrokem Šisler. Dvorští tak přečíslení dva na jednoho nevyužili.

80
    Koubkova špatná rozehrávka, výhoda pro domácí v podobě rohového kopu. Dočkáme se první branky hráčů Dvora?

79
    Odchází MACEK a přichází REJL. Za hosty jde odpočívat MALINSKÝ a nahradí ho ZEC.

81
    Vyloženou šanci si nakonec nevypracovali, nicméně zůstávají v útočném pásmu.

85
    Hradečtí fotbalisté utkání už spíše dohrávají. Nicméně šance jsou stále na obou stranách.

89
    Krásnou individuální akcí se teď před fanoušky obou táborů předvedl ASIM ZEC, proti domácí brankářovi se pak už nemýlil.

Je po utkání, do třetího kola postupuje FC Hradec Králové.

Pěkný večer ze Dvora Králové nad Labem a někdy napočtenou se loučí Ondřej Novotný. (16:38:14)

Ondřej Novotný

Branky: 2. Schwarz, 4. Šisler, 20. Malinský, 26. Kučera, 43. Vaněček, 45. Rolko, 89. Zec

Karty:   37. Picha (DVK) – 41. Schwarz (HKR), 40. Šisler (HKR)

TJ Dvůr Králové nad Labem: Ulrych -- Kruliš, Picha, Daněk, Fejk, Klazar, Kilevník, Macek, Volf, Řežábek, Černík
    FC Hradec Králové: Koubek -- Schwarz, Malinský, Zelený, Janoušek, Rolko, Poděbradský, Vaněček, Kučera, Šisler, Plašil,

Rozhodčí: Franěk --Štěrba, Vaňkát