Mountfield HK – Luleå 1:2 (kon.) | TPS – Bern 5:3 (kon.) | Tappara – Fribourg 5:3 (kon.)
Kuopio – Vienna Capitals 1:4 (kon.) | JYP – HC Slovan 3:4 (kon.) | IFK Helsinky – Zürich 6:4 (kon.)
Kometa Brno – Hamburg 5:2 (kon.) | Djurgården – Pardubice 3:2 (kon.) | Brynäs – Liberec 4:3 (kon.)
HV71 – Sparta 5:3 (kon.) | Linköping – Chomutov 4:0 (kon.) | Färjestad – Mannheim 4:1 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 7:3 (kon.) | Salzburg – Kärpät 3:2 (kon.)
Frölunda HC
7:3 (1:2, 4:0, 2:1)
ERC Ingolstadt
Pátek 23.08.2013, 19:00European Trophy

Ode mne je to por dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (21:26:03)

Je dobojováno! Domácí dnes byli lepším týmem a po zálsuze vítězí. Zároveň se tak osamostatňují na prvním místě v tabulce skupiny Západ.

60:00

59:32

57:32
    Domácí Anton Blidh odchází na trestnou lavici za vysokou hůl.

57:01
    Hostující hráči mají hodně problémů stíhat rozjeté domácí útočníky. Největší dnešní rozdíl mezi oběma mančafty je určitě v bruslení.

56:19
    Hostující Derek Hahn je vyloučen za nedovolené bránění.

55:44
    Frölunda právě vstřelila branku!
    ROBIN FIGREN přidává sedmou branku do sítě hostujícího brankáře. To je pořadný rozklad německé obrany. Asistence: Andreas Johnson, Joel Lundqvist.

51:17
    Timothy Hambly je vyloučen za faul loktem, přesilovka pro domácí hokejisty.

50:29

48:29
    Hostující Dominik Patočka je vyloučen na dvě minuty za sekání.

46:29
    Domácí nabídnutou výhodu využívají a troufnu si tvrdit, že již rozhodují o vítězi v dnešním zápase. Hostující trojka se sice srdnatě brnánila, nakonec ale na střelu ALEXANDERA WENNBERGA pět vteřin před návratem vyloučených hráčů nestačila. Bez asistence.

44:34
    Problémy pro hosty! Souběžně jsou vyloučeni Tyler Bouck
    a Derek Hahn. Hosté se budou celé dvě minuty bránit ve třech.

42:16
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Tak že bychom přeci jenom byli svědky velkého obratu v dnešním zápase? Hosté do poslední třetiny vstoupili aktivněji a připisují si rychlou snižující branku. Jejím autorem je ALEXANDER OBLINGER. Asistence: Tim Hambly, Patrick Hager.

40:01

Střely na bránu ve druhé třetině:

Frolunda: 13
    Ingolstadt: 7.

Druhá třetina je za námi. V ní naprosto suveréně dominovali domácí, kteří díky čtyřem brankám strhli skóre na svoji stranu. Do poslední třetiny navíc vstoupí s tříbrankovým náskokem, to už bude pro zaskočené hosty z Německa velmi obtížné.

40:00

38:43
    Mathis Olimb z Frolundy je vyloučen za hákování.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 1. Johnsson (Wennberg), 25. Gustafsson, 25. Johnson (Persson, Olimb), 26. McGrath, 32. Blidh (Olsen, Klingberg), 47. Wennberg, 56. Figren (Johnson, Lundqvist) – 3. Sabolic, 3. Classen (Bouck), 43. Oblinger (Hambly, Hager)

Frölunda HC: Johansson – Persson, Nilsson, Ahnelöv, Klingberg, Djuse, Gustafsson, Blidh, Bohm – Axelsson, Lundqvist, Olsen – Johnson, Olimb, Figren – McGrath, Wennberg, Rydahl – Axelsson, Lasu, Karlsson.
    ERC Ingolstadt: Pielmeier – Périard, Conboy, Hambly, Dinger, Schopper, Köppchen, Katzer, Schütz – Bouck, Hahn, Classen – Laliberte, Ross, Patočka – Oblinger, Sabolic, Hager – Boucher, Barta, Sochatsky.