Mountfield HK – Luleå 1:2 (kon.) | TPS – Bern 5:3 (kon.) | Tappara – Fribourg 5:3 (kon.)
Kuopio – Vienna Capitals 1:4 (kon.) | JYP – HC Slovan 3:4 (kon.) | IFK Helsinky – Zürich 6:4 (kon.)
Kometa Brno – Hamburg 5:2 (kon.) | Djurgården – Pardubice 3:2 (kon.) | Brynäs – Liberec 4:3 (kon.)
HV71 – Sparta 5:3 (kon.) | Linköping – Chomutov 4:0 (kon.) | Färjestad – Mannheim 4:1 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 7:3 (kon.) | Salzburg – Kärpät 3:2 (kon.)
Frölunda HC
7:3 (1:2, 4:0, 2:1)
ERC Ingolstadt
Pátek 23.08.2013, 19:00European Trophy

55:44
    Frölunda právě vstřelila branku!
    ROBIN FIGREN přidává sedmou branku do sítě hostujícího brankáře. To je pořadný rozklad německé obrany. Asistence: Andreas Johnson, Joel Lundqvist.

46:29
    Domácí nabídnutou výhodu využívají a troufnu si tvrdit, že již rozhodují o vítězi v dnešním zápase. Hostující trojka se sice srdnatě brnánila, nakonec ale na střelu ALEXANDERA WENNBERGA pět vteřin před návratem vyloučených hráčů nestačila. Bez asistence.

42:16
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Tak že bychom přeci jenom byli svědky velkého obratu v dnešním zápase? Hosté do poslední třetiny vstoupili aktivněji a připisují si rychlou snižující branku. Jejím autorem je ALEXANDER OBLINGER. Asistence: Tim Hambly, Patrick Hager.

31:03
    ANTON BLIDH přidává pátou branku domácího týmu. Třetina snů pro Frolundu pokračuje i nadále. Asistence: Mats Rosseli Olsen, John Klingberg.

25:50
    Domácím druhá třetina zatím vychází nad plán. Nejenže dorovnali nepříznivý výsledek, navíc navyšují své skóre již na rozdíl dvou branek! Dalším přesným střelcem je EVAN MCGRATH. Bez asistence.

24:47
    Domácí bleskurychle obrací výsledek. Úspěšným střelcem je tentokrát ANDREAS JOHNSON. Asistence: Christoffer Persson, Mathis Olimb.

24:24
    Začátek druhé třetiny ve znamení vyrovnání domácího celku. Branku vstřelil ERIK GUSTAFSSON. Bez asistence.

02:39
    A hned z další akce hostující celek dokonce obrací průběh celého duleu. Vidíme tak třetí branku ve třetí minutě duelu! Tentokrát puk za záda gólmana Johanssona dopravil GREG CLASSEN. Asistence: Tyler Bouck.

02:22
    Vzápětí je vyrovnáno! Úspěšným střelcem je ROBERT SABOLIC. Vedení tak domácímu celku příliš dlouho nevydrželo. Bez asistence.

00:59
    Domácí bleskurychle využívají přesilovou hru. Branku vstřelil ANDREAS JOHNSSON po skvělé přihrávce od Wennberga. Asistence: Alexander Wennberg.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 1. Johnsson (Wennberg), 25. Gustafsson, 25. Johnson (Persson, Olimb), 26. McGrath, 32. Blidh (Olsen, Klingberg), 47. Wennberg, 56. Figren (Johnson, Lundqvist) – 3. Sabolic, 3. Classen (Bouck), 43. Oblinger (Hambly, Hager)

Frölunda HC: Johansson – Persson, Nilsson, Ahnelöv, Klingberg, Djuse, Gustafsson, Blidh, Bohm – Axelsson, Lundqvist, Olsen – Johnson, Olimb, Figren – McGrath, Wennberg, Rydahl – Axelsson, Lasu, Karlsson.
    ERC Ingolstadt: Pielmeier – Périard, Conboy, Hambly, Dinger, Schopper, Köppchen, Katzer, Schütz – Bouck, Hahn, Classen – Laliberte, Ross, Patočka – Oblinger, Sabolic, Hager – Boucher, Barta, Sochatsky.