Spartak – St. Gallen 2:4 (kon.) | Kazaň – Molde 3:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Maccabi Haifa 1:1 (kon.)
Dila Gori – Rapid 0:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Aktobe 5:1 (kon.) | Nordsjaelland – Elfsborg 0:1 (kon.)
Stuttgart – Rijeka 2:2 (kon.) | Trabzonspor – Kukësi 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Esbjerg 0:1 (kon.)
Liberec – Udinese 1:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Vojvodina 2:1 (kon.) | APOEL – Waregem 1:2 (kon.)
Besiktas – Tromsø 2:0 (kon.) | Ploiesti – Swansea 2:1 (kon.) | Genk – Hafnarfjördur 5:2 (kon.)
Skënderbeu – Černomorec Oděsa 1:0 (6:7 po pen.) | Nice – Apollon Limassol 1:0 (kon.) | Thun – Partizan Bělehrad 3:0 (kon.)
Pasching – Estoril 1:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – Kalju 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Salzburg 0:2 (kon.)
Frankfurt – Karabach 2:1 (kon.) | Standard – Minsk 3:1 (kon.) | Śląsk – Sevilla 0:5 (kon.)
Feyenoord – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Fiorentina – Grasshoppers 0:1 (kon.) | Tottenham – Dinamo Tbilisi 3:0 (kon.)
Braga – CS Pandurii 0:2 (po pr.) | Real Betis – Jablonec 6:0 (kon.)
Dila Gori
0:3 (0:1)
SK Rapid Vídeň
Čtvrtek 29.08.2013, 18:00 • Micheil Meschi, Tbilisi • Evropská liga (předkola)

Druhý poločas už vyzněl jasně pro hráče Rapidu Vídeň. Hosté v něm přidali další dva góly a vítězstvím 0:3 si zajistili hladký postup do skupinové fáze Evropské ligy. Skóre utkání otevřel v závěru první půle Schaub, v 63. minutě zvýšil Sabitzer a na konečných 0:3 upravil těsně před koncem střídající Behrendt. (19:56:50)

90+2
    Žlutou kartu dostává v samém závěru také Gorelišvili.

90+2
    Žlutou kartu dostává Modebadze (FC Dila Gori).

90
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tak tohle byla nádhera v podání BRIANA BEHRENDTA! Hostující hráč se dostal na půlící čáře k míči, obešel Chizaneišviliho, poté Kvachadzeho a nakonec ve vápně udělal kličku i brankáři Revišvilimu a uklidil míč do prázdné brány – 0:3.

88
    Za vápnem natáhl ke střele Petsos a Revišvili balón raději boxoval do strany.

88
    Dila už působí odevzdaně, hráči Rapidu si v poklidu přihrávají.

86
    Gorelišviliho sólo přes půl hřiště nakonec uťal Trimmel, který domácího hráče obral o balón.

84
    Novota lapil centr, který do jeho šestnáctky přilétl z pravé strany.

82
    Žlutou kartu dostává Kobachidze (FC Dila Gori).

81
    Poslední střídání hostů. Dohrál kapitán Steffen Hofmann, nahradil ho Behrendt.

80
    Chizaneišvili ovšem trefil pouze zeď v zeleném.

79
    Modebadze teď ale vybojoval nadějnou standardku pro svůj tým. Fauloval ho Sonnleitner.

78
    Zdá se, že utkání se již jen dohrává. Domácí už vědí, že v pohárové Evropě pro letošek končí.

77
    Útok domácích podpořil i stoper Chizaneišvili, ale akci Dily chyběla ve finále přesnost.

75
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Burgstaller, přichází Palla.

74
    Po rohu Hofmanna se nic zvláštního neudálo.

73
    Prudkou ránu Burgstallera zpoza šestnáctky vyrazil Revišvili na roh.

72
    Tentokrát Sabitzer stihl míč na brankové čáře a ve skluzu se ho snažil vrátit do vápna. Revišvili však jeho přihrávku pokryl.