Spartak – St. Gallen 2:4 (kon.) | Kazaň – Molde 3:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Maccabi Haifa 1:1 (kon.)
Dila Gori – Rapid 0:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Aktobe 5:1 (kon.) | Nordsjaelland – Elfsborg 0:1 (kon.)
Stuttgart – Rijeka 2:2 (kon.) | Trabzonspor – Kukësi 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Esbjerg 0:1 (kon.)
Liberec – Udinese 1:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Vojvodina 2:1 (kon.) | APOEL – Waregem 1:2 (kon.)
Besiktas – Tromsø 2:0 (kon.) | Ploiesti – Swansea 2:1 (kon.) | Genk – Hafnarfjördur 5:2 (kon.)
Skënderbeu – Černomorec Oděsa 1:0 (6:7 po pen.) | Nice – Apollon Limassol 1:0 (kon.) | Thun – Partizan Bělehrad 3:0 (kon.)
Pasching – Estoril 1:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – Kalju 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Salzburg 0:2 (kon.)
Frankfurt – Karabach 2:1 (kon.) | Standard – Minsk 3:1 (kon.) | Śląsk – Sevilla 0:5 (kon.)
Feyenoord – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Fiorentina – Grasshoppers 0:1 (kon.) | Tottenham – Dinamo Tbilisi 3:0 (kon.)
Braga – CS Pandurii 0:2 (po pr.) | Real Betis – Jablonec 6:0 (kon.)
FC Nordsjaelland
0:1 (0:0)
IF Elfsborg
Čtvrtek 29.08.2013, 18:00 • Farum Park • Evropská liga (předkola)

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (19:55:34)

Domácí dnes až příliš taktizovali, to se jim nevyplatilo. Elfsborg ve druhé půli přidal, což bylo logické – musel vstřelit branku. To se povedlo, dvacet minut před koncem se trefil Beckmann. Jelikož to byla jediná branka utkání, do Evropské ligy tak zaslouženě postupuje Elfsborg.

Je tu konec, do Evropské ligy postupuje IF Elfsborg, který dnes zvítězil 1:0. V prvním zápase, připomínám, oba soupeři remizovali 1:1.

90+2
    Ticinovič ještě vyfasoval žlutou kartu.

90+1
    Domácí už jen zoufale nakopávají balony do vápna, šance ani tlak ale Nordsjaelland nemá.

90
    Za ošklivý skluz dostává žlutou kartu Mitliga.

89
    Hosté výborně šetří čas na útočné půli, jsou blízko postupu.

88
    Připomínám výsledek prvního zápasu – 1:1. Pokud domácí nesrovnají, postupují hráči Elfsborgu. Ti teď pochopitelně vůbec nikam nespěchají.

86
    Hosté už jen odkopávají balony do bezpečí, Nordsjaellandu zbývá zhruba sedm minut včetně nastavení.

84
    Beckmann to teď přehnal, zasloužená žlutá.

84
    Teď se již hraje na jedinou branku, domácí vrhají všechny síly do útoku. Pochopitelně na úkor maximálního rizika.

83
    I Jensen jde do hry, nahrazuje Petryho.

82
    Jradi střídá Vingaarda.

79
    Jorgensen nahrazuje Ishiziakiho na straně hostů.

79
    Nilsson dostává žlutou kartu.

78
    Obrovská šance domácích, Stuhr ale dělovku z hranice vápna vyráží!

76
    Domácí začínají vytvářet závěrečný tlak, Elfsborg dnes ale zvládá defenzivní činnost velmi dobře.