Spartak – St. Gallen 2:4 (kon.) | Kazaň – Molde 3:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Maccabi Haifa 1:1 (kon.)
Dila Gori – Rapid 0:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Aktobe 5:1 (kon.) | Nordsjaelland – Elfsborg 0:1 (kon.)
Stuttgart – Rijeka 2:2 (kon.) | Trabzonspor – Kukësi 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Esbjerg 0:1 (kon.)
Liberec – Udinese 1:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Vojvodina 2:1 (kon.) | APOEL – Waregem 1:2 (kon.)
Besiktas – Tromsø 2:0 (kon.) | Ploiesti – Swansea 2:1 (kon.) | Genk – Hafnarfjördur 5:2 (kon.)
Skënderbeu – Černomorec Oděsa 1:0 (6:7 po pen.) | Nice – Apollon Limassol 1:0 (kon.) | Thun – Partizan Bělehrad 3:0 (kon.)
Pasching – Estoril 1:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – Kalju 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Salzburg 0:2 (kon.)
Frankfurt – Karabach 2:1 (kon.) | Standard – Minsk 3:1 (kon.) | Śląsk – Sevilla 0:5 (kon.)
Feyenoord – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Fiorentina – Grasshoppers 0:1 (kon.) | Tottenham – Dinamo Tbilisi 3:0 (kon.)
Braga – CS Pandurii 0:2 (po pr.) | Real Betis – Jablonec 6:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:1 (0:0)
Esbjerg fB
Čtvrtek 29.08.2013, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard • Evropská liga (předkola)

Domácím se nepovedl postup do základní skupiny Evropské ligy a tak senzačně postupuje Esbjerg. V dnešním utkání domácí měli ze hry více, ale paradoxně stříleli jen dovlastní branky, když při snaze odkopnout míč se trefil Sall přesně pod břevno. (20:52:47)

90+4
    Poslední minuta nastavení, domácí chtějí alespoň vyrovnat, ale nedaří se správná rozehra.

90+3
    Žlutou kartu dostává Rønnow (Esbjerg fB).

90+2
    Brandão zahrál rukou míč získávají hosté.

90+1
    Zouma a jeho další hlavičkový pokus, opět hostující brankář bez práce.

90
    Budou se nastavovat ještě 4 minuty.

90
    Běží poslední minuta a zdá se že o postupujícím je zcela jasno.

89
    Střídání v týmu Esbjerg fB: ze hřiště odchází Lekven, přichází Drobo-Ampem.

88
    Zouma posunul hlavou míč pouze k brankáři Ronnowi, ten neměl velkou práci.

87
    Střídání v týmu Esbjerg fB: ze hřiště odchází van Buren, přichází Bergvold.

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Lemoine, přichází Mignot.

85
    Domácí mohli srovnat, ale smůla se jim přilepila na kopačky útočník Brandão dostal pas, ve vápně vystřelil, ale trefil pouze tyč.

83
    Teď se z fotbalu stala spíš překopávaná, domácí se nsží vyzrát na obranu dlouhými pasy, ale ta jim míč vrací snad ještě delšími odkopy.

81
    Domácím již nezbývá mnoho a dělají v rozehrávkách chyby, hosté už téměř nemají kam pospíchat.

79
    Žlutou kartu dostává Zouma (AS Saint-Étienne).

79
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Cohade, přichází Corgnet.

78
    Saint-Maximine vlétl na hřiště jako vítr, hned z toho byla šance, nejdříve vysunul Hamouma, aby po zpětné přihrávce sám zakončoval, ale střela byla sražena.

77
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Tabanou, přichází Saint-Maximin.

David Sochor

Branky: 73. Sall (vla.)

Karty:   62. Lemoine (SET), 74. Brandão (SET), 79. Zouma (SET) – 8. P. Ankersen (ESG), 51. Hansen (ESG), 90+3. Rønnow (ESG)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Perrin, Zouma – Hamouma, Lemoine (86. Mignot), Cohade (79. Corgnet), Guilavogui, Tabanou (77. Saint-Maximin) – Brandão. Trenér: Galtier.
    Esbjerg fB: Rønnow – P. Ankersen, Hansen, Askou, Knudsen – J.Ankersen, Andreasen, Lekven (89.Drobo-Ampem), Lyng – van Buren (87. Bergvold), Diouf (70. Rasmussen). Trenér: Frederiksen.

Rozhodčí: Bezborodov – Golubev, Semenov
    22.08.2013
    Esbjerg - Saint-Étienne 4:3

Branky: 26. P. Ankersen, 64. Van Buren, 75. Andreasen, 80. P. Ankersen – 22. Tabanou, 42. Hamouma, 70. Perrin