Spartak – St. Gallen 2:4 (kon.) | Kazaň – Molde 3:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Maccabi Haifa 1:1 (kon.)
Dila Gori – Rapid 0:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Aktobe 5:1 (kon.) | Nordsjaelland – Elfsborg 0:1 (kon.)
Stuttgart – Rijeka 2:2 (kon.) | Trabzonspor – Kukësi 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Esbjerg 0:1 (kon.)
Liberec – Udinese 1:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Vojvodina 2:1 (kon.) | APOEL – Waregem 1:2 (kon.)
Besiktas – Tromsø 2:0 (kon.) | Ploiesti – Swansea 2:1 (kon.) | Genk – Hafnarfjördur 5:2 (kon.)
Skënderbeu – Černomorec Oděsa 1:0 (6:7 po pen.) | Nice – Apollon Limassol 1:0 (kon.) | Thun – Partizan Bělehrad 3:0 (kon.)
Pasching – Estoril 1:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – Kalju 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Salzburg 0:2 (kon.)
Frankfurt – Karabach 2:1 (kon.) | Standard – Minsk 3:1 (kon.) | Śląsk – Sevilla 0:5 (kon.)
Feyenoord – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Fiorentina – Grasshoppers 0:1 (kon.) | Tottenham – Dinamo Tbilisi 3:0 (kon.)
Braga – CS Pandurii 0:2 (po pr.) | Real Betis – Jablonec 6:0 (kon.)
SC Braga
0:2 (0:1 - 0:0, 0:1)
CS Pandurii Târgu Jiu
Čtvrtek 29.08.2013, 21:30 • Estádio AXA, Braga • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (00:04:13)

Je dobojováno, hosté se radují na hřišti Estádia AXA z nečekaného úspěchu! Po domácí prohře 0:1 dokázali skvělým taktickým výkonem vybojovat výhru 1:0, která znamenala prodloužení a v něm rozhodl ve 117. minutě suverénní trefou Ciucur! Domácí nevěřícně sledují oslavy soupeře, tento zápas a postup do základní skupiny měla portugalská Braga zvládnout!

121
    Hosté již na střídačce radostně skotačí, postup CS Pandurii Târgu Jiu se dnes, poté co první zápas v Rumunsku Braga vyhrála 1:0, rozhodně nečekal!

120
    Střídání v týmu CS Pandurii Târgu Jiu: ze hřiště odchází Buleică, přichází Mamele.

119
    Závar před brankou hostů nikdo z domácích nevyužil ke vstřelení gólu, s ambicemi Bragy to vypadá hodně špatně.

118
    Momčilović fauluje Parda na vlastní polovině a dostává žlutou kartu.

117
    CS Pandurii právě vstřelil branku!
    Pozor, to je možná rozhodující K.O.! ALEXANDRU CIUCUR neváhal a poté, co se dostal z levé strany do pokutového území, vypálil přesnou křižnou střelu, míč "zaplul" přesně ke vzdálenější tyči a hosté vedou již o dva góly!

115
    Hosté odvrací, přesto Braga zůstává u míče na polovině soupeře.

114
    Po zablokované střele Rúbena Micaela budou domácí rozehrávat rohový kop z levé strany.

113
    Salvador Agra rozehrává volný kop z levé strany.

111
    Éder "skolil" na polovině soupeře Antona, hosté rozehrávají.

110
    Hraje se převážně ve středu hřiště, vypadá to, že o postupujícím dnes rozhodnou pokutové kopy.