Třinec – Liberec 1:4 (kon.) | Kladno – Slavia 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 4:3 (po pr.)
K. Vary – Chomutov 3:2 (1:0 po s.n.) | Sparta – Mountfield HK 5:1 (kon.)
HC Kometa Brno
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 13.09.2013, 18:00 • KAJOT ARENA • Tipsport extraliga

Zápas je u konce. Bonusového bodu se zmocnila Kometa, když v přesilové hře rozhodl Kempný.
    Já se s vámi loučím, omlouvám se za vzniklé technické problémy z kraje třetí třetiny a těším se někdy příště na počtenou. (20:54:21)

63:29
    Kometa právě vstřelila branku!
    Je rozhodunto! Kometa využívá přesilovou hru čtyř proti třem, když se z levého křídla prezentoval nekompromisní ránou obránce MICHAL KEMPNÝ. Asistence: Petr Kuboš.

62:46
    Rána Kuboše byla nepřesná, hosté se znovu osvobozují.

62:31
    Pokus Jana Hrušky z levého křídla, Růžička na něj však dobře viděl a jednoduše zasahuje.

62:14
    Hosté uzmuli Kometě puk a osvobozují se.

61:54
    Oddechový čas pro domácí.

61:54
    Šance pro Kometu ukončit zápas. Za podražení je vyloučen Tomáš Zohorna.

61:25
    Nepřesná rána Kováčika od modré, Růžička nemusel zasahovat.

60:01

Pardubice dokázaly vstřelit branku v závěrečné třetině. Za domácího Trvaje dopravili v každé třetině jeden puk a i díky této statistice je skóre vyrovnané 3:3. Čekat nás tak bude prodloužení.

60:00

59:59
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Neuvěřitelné se stalo skutečností, Pardubice pouhou vteřinu před závěrečnou sirénou vyrovnávají na 3:3. Ze skrumáže před bránou se prosadil VÁCLAV BENÁK, videorozhodčí branku potvrzuje. Asistence: Petr Sýkora, Robert Kousal.

59:59
    Hosté dosáhli branky, prohlíží se video.

59:19
    Kapitán Čermák osvobozuje svůj tým.

59:04
    Sýkora ihned po buly vyzkoušel pozornost Trvaje, ten udržel betony na zemi a přeruší hru.

59:00
    Za podražení je vyloučen domácí Žižka, na Kometu čeká krušná závěrečná minuta třetí třetiny. Domácí mohou být rádi, že faul Žižky nebyl ohodnocen na trestné střílení.

58:50
    Růžička je venku z brány, hosté to zkusí v šesti.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 34. Koreis (Dočekal, Pivko), 38. Svoboda J., 52. Zohorna H. (Pivko), 64. Kempný (Kuboš) – 14. Kousal (Sýkora), 39. Sýkora (Píša, Kousal), 60. Benák (Sýkora, Kousal)

HC Kometa Brno: Trvaj (Čiliak) – Hanzlík, Kováčik, Kempný, Nosek, Žižka, Kuboš, Dujsík – Pivko, Čermák (C), Zohorna H. – Svoboda J., Hruška J., Svoboda T. – Burian, Koreis, Dočekal – Káňa, Raška, Jenyš.
    HC Dynamo Pardubice: Růžička (Salfický) – Kočí (C), Píša, Ďaloga, Benák, Vašíček, Gregorc, Zdráhal, Špaček – Somík, Kousal, Sýkora – Zohorna T., Nosek, Cetkovský – Starý, Marha, Kolář – Tybor, Číp, Veselý.

Rozhodčí: Hribik, Pešina – Hejl, Kájínek

Diváci: 7200 (vyprodáno)