3:4 (1:1, 2:0, 0:2 - 0:1)
HC Slovan Bratislava
Pátek 13.09.2013, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Ze Záhřebu je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:59:38)

Dělba bodů je nakonec asi nejspravedlivější. Slovan na závěr venkovního tripu vybojoval první body v sezóně po výhře 4:3 nad Medveščakem Záhřeb. Domácí mohou litovat neubráněného dvoubrankového náskoku. O zisku prémiového druhého bodu a vítězství Bratislavy rozhodl trefou v nastaveném čase Mario Bližňák.

Střely na branku v utkání: 26:35.
    Vyhraná vhazování v utkání: 34:34.

61:43
    Slovan právě vstřelil branku!

Propad domácí obrany! Milan Bartovič v přečíslení dva na jednoho hledal MARIA BLIŽŇÁKA, který bez zaváhání poslal puk do odkryté branky za záda skvěle chytajícího Marka Dekanicha. Brankář Záhřebu byl bez šance. Asistence: Milan Bartovič.

60:58
    Žádný z týmů nechce udělat chybu, prodloužení začalo velmi opatrně z obou stran.

60:01
    Podle pravidel se hraje čtyři na čtyři.

60:01

Střely na branku ve třetí třetině: 7:9.
    Vyhraná vhazování ve třetí třetině: 13:11.

Hosté si díky brankám Bartoviče a Netíka ve třetí dvacetiminutovce vynutili nastavený čas. Po dvouminutové přestávce bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:57
    Vhazování po pravici Dekanicha.

59:57
    Závar před Dekanichem branku nepřinesl. Miklíkovu střelu nadvakrát dorážel Bližňák, avšak neúspěšně. Domácí brankář opět zachránil svůj celek.

59:30
    Třetí dějství se dohrává, jakoby oba týmy byly spokojené s prodloužením a následnou dělbou bodů.

56:07

Je vyrovnáno! Peter Ölvecký přihrál do rohu na Libora Hudáčka, který nalezl u opačné tyče zcela volného TOMÁŠE NETÍKA. Autorovi vyrovnávacího gólu již nedělalo potíže uklidit puk do odkryté branky. Asistence: Libor Hudáček, Peter Ölvecký.

54:41
    Kukumberg omylný při střele z levé strany.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 5. Vesce (Thomas, Linglet), 37. Švarný, 40. Cheechoo (Willsie) – 16. Kukumberg (Bartovič, Sigalet), 48. Bartovič (Mikúš), 57. Netík (Hudáček, Ölvecký), 62. Bližňák (Bartovič)

Medveščak Záhřeb: Dekanich – Katic, Popovic, Foster, Švarný, Letang, Montador – Jessiman, Murray, Walker – Vesce, Thomas, Linglet – Willsie, Murley, Cheechoo – Perkovich, Bjorkstrand, Kane. Trenér: Mark French.
    HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Sersen, Škoula, Mihálik, Kutlák, Sigalet, Štajnoch, R. Mráz, T. Mikúš – Vondrka, Bližňák, Miklík – Bartovič, J. Mikúš, Kukumberg – Daňo, Ölvecký, Netík – Hudáček, Kolena, Bakoš. Trenér: Rostislav Čada.

Rozhodčí: Gofman, Rogachyov – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 6 400 (vyprodáno)