Třinec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 3:4 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:0 (kon.) | Vsetín – Jihlava 5:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 2:3 (kon.)
HC Litvínov – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:3 (kon.)
Piráti Chomutov
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Rytíři Kladno
Sobota 14.09.2013, 12:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů

Piráti v tomto zápase jasně dominovali a také díky skvělé obranné práci zvítězili 3:0. Góly dávali ve 2. minutě David Kaše, ve 34. minutě Jiří Peštuka a v 53. minutě Martin Šťovíček. Díky za pozornost a u dalšího hokejového on-line přenosu se budu těšit na shledanou. (14:27:27)

60:00

59:19
    Kotouč zůstal dlouho u mantinelu nehybný, hra se přerušuje.

58:20
    Dvořák se vytáhl zákrokem proti střele Petra Kobese.

57:50
    Puk se odrazil na střídačku hostů.

57:38
    Brankář hostujícího týmu zalehl kotouč v brankovišti.

57:02
    Švihálek chytil vysoko letící puk a tentokrát dokázal i rozehrát.

55:15
    Domácí gólman opět radši podržel kotouč.

54:50
    To samé udělal i Švihálek na druhé straně.

Piráti právě vstřelili branku!
    Velká chyba brankáře Švihálka. Nerozuměl si se svými spoluhráči a o puk ho za bránou obral MARTIN ŠŤOVÍČEK, který ho záhy uklidil do opuštěné klece. Bez asistence.

50:41
    Kobes s Kallou jeli na jednoho obránce, kterým byl Dobrovolný. Chomutovský bek si se situací poradil na výbornou a Kladenští nevystřelili.

49:40
    Peštuka střílel po ledě, Švihálek puk vyrazil pravým betonem.

49:15
    Střelu Dobrovolného zastavila až ochranná síť.

48:50
    Hájek sevřel kotouč v rukavici a hra je přerušena.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 2. D. Kaše (Hlava), 34. Peštuka (Michálek, Paleček), 53. Šťovíček

Piráti Chomutov: Dvořák – Ringler, Drobný, Cestr, Michálek, Szathmáry, Černý, Dobrovolný, Tejnor – Šťovíček, Vrána, Hlava, Paleček, R. Veselý, Bednář, Janák, Pešutka, D. Kaše, A. Macháček.
    Rytíři Kladno: Švihálek – Hájek, Bunda, Špaček, Potěchin, Šmíd, Rajter, Větrovec – Christl, Šilhavý, V. Macháček, Kobes, Doležal, Kalla, Habrdla, p. Novák, Janeček, Fiala, P. Veselý, Křepelka.

Rozhodčí: Wütherle – Ruchař, Rozlílek.