Havířov – Havlíčkův Brod 3:2 (po pr.) | Šumperk – Olomouc 1:4 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:6 (0:1 po s.n.)
Třebíč – Motor ČB 1:2 (kon.) | Kadaň – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Beroun – Most 1:0 (kon.)
Jihlava – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Most
Sobota 14.09.2013, 17:30 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

Zápas je u konce. Medvědi nakonec uhájili jednogólový náskok a zaslouženě poráží Most výsledkem 1:0. Zápas sice nepředvedl velké množství hokejové krásy, ale Beroun byl většinu utkání aktivnějším týmem a výhru si zasloužil. Za zmínku stojí i vychytaná nula na kontě domácího brankáře Cikánka. Já se s Vámi tímto loučím a přeji Vám příjemný zbytek dnešního dne. (19:54:52)

60:00

59:21
    Vhazování ve středním pásmu.

59:14
    Hosté zkouší opět hru bez brankáře. Vhazovat se bude před Cikánkem.

58:34
    Berounští vyhráli vhazování a Ondráček se vydal s pukem směrem k prázdné bráně Mostu. Na poslední chvíli ho však zastavila hostující obrana. Vhazuje se před Nechvátalem, který je zpátky v brance.

58:15
    Nechvátal zůstává na lavičce hostů! Most zkouší hru s šesti hráči v poli.

58:15
    Zakázané uvolnění domácích. Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:00
    Beroun se teď na chvíli usadil v útočném pásmu, ale k ohrožení Nechvátalovy branky to nevedlo.

55:10
    Oba týmy hrají v plném počtu. Hostům se čas na vyrovnání krátí, navíc aktivnějším týmem jsou stále domácí.

54:09
    Medvědi přečkali oslabení a nyní je čeká necelá minuta přesilové hry.

53:10
    Dvojnásobná přesilovka hostů je u konce. Na dvě minuty je vyloučen Majdan.

53:00
    Berounští obětavě brání a Cikánkovi se teď podařilo přerušit hru.

52:09
    A je tu dlouhá přesilovka 5 na 3 pro hosty! Opět za podražení jde na trestnou tentokrát berounský Jebavý.

52:01
    Domáci budou hrát v oslabení. Na dvě minuty si jde sednout za podražení Jonáš.

50:01
    Havelka opouští trestnou lavici a hosté jsou kompletní.

49:45
    Vrdlovec nebezpečně nastřeloval puk na zadní tyč Nechvátalovy branky, kde číhal Šenkeřík, tomu se ale nepovedlo tečovat kotouč do hostující branky.

48:01
    Z berounské aktivity vyplynula přesilovka pro domácí. Dvě minuty si jde za faul odsedět hostující Havelka.

47:43
    Další závar před Nechvátalem. Beroun je teď opravdu hladový po druhém gólu.

46:50
    Tentokrát už se Šteiner ocitl v nebezpečnější pozici, ale ani nyní hostujícího brankáře nedokázal překonat. Medvědi pokračují v útočném snažení.