Vsetín – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:5 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 2:5 (kon.)
HC Litvínov – Chomutov 3:1 (kon.) | Kladno – Sparta 4:2 (kon.) | Slavia – Písek 7:0 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Třinec – Poruba 2011 5:1 (kon.) | Zlín – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.)

59:06
    Dunko nahrával na druhou stranu Kučerovi, který nahrávku nezachytil a kotouč letí do rohu.

58:03
    Litvínov právě vstřelil branku!

Litvínovský TOMÁŠ KUČERA střílí svoji druhou branku tohoto utkání. Sám vjel do útočného pásma, kde měl dost prostoru na střelu z kruhu, mířil přesně do pravého horního rohu branky!
    Bez asistence.

57:28
    Kučera zavezl puk do útočného pásma, Danylec ale nemusel zasahovat.

56:32
    Hosté dostali chuť a jsou v útočném pásmu.

55:59
    Piráti právě vstřelili branku!

4 minuty před koncem třetí třetiny střílí kontaktní branku z mezikruží JOSEF TOMAN!
    Asistence: Michal Kašpar

55:19
    Šíp s Kašparem opouštějí trestnou lavici.

54:49

54:48
    Jícha opět uniká sám na gólmana, ale je už podruhé neúspěšný!

54:25
    Hiermanovu střelu zachytil Moravec a vyhazuje.

53:47
    Vyloučen hostující Wágner na dvě minuty za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 3.

53:17
    Vyloučeni další hráči. Domácí Šíp na dvě minuty za hrubost a hostující Kašpar na dvě minuty za sekání. Bude se ale nadále hrát 5 na 3.

52:49
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

52:49
    Vyloučeni dva domácí hráči! Pospíšil na dvě minuty za hákování a Dunko na dvě minuty za podržení.

52:44
    Signalizovaný trest pro Litvínov, Danylec jede na střídačku.

52:17
    Na jedné straně zakončoval Polák bekhendem mimo! Potom se ale hra otočila a Jícha nadvakrát dorážel před brankou, Danylec si ale tuto situaci ohlídal.

51:51
    Nahození Bárdoše vyráží Danylec do rohu.

51:40
    Pískán ofsajd, vhazuje se ve středním pásmu.

Ondřej Vlk

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 4. Kučera (Šíp), 50. Sládek (Chmelař), 59. Kučera – 56. Toman (Kašpar)

HC Litvínov: Spěšný – Šíp, Vostárek – Moravec, Najman – Brzek, Jonák – Březák – Kučera, Pospíšil, Sklenička – Poljanský, Sládek, Dunko – Bárdoš, Jícha, Chmelař – Rameš.
    Piráti Chomutov: Danylec – Dimitrov, Páleník – Kozák, Lidák – Hierman, Meliško – Hlaváček, Gröger – Strunz, Kašpar, Wágner – Taraška, Dufek, Polák – Adámek, Kulich, Toman – Svoboda.

Rozhodčí: Knapík – Místecký, Střelka