Zlín B – Kroměříž 0:2 (kon.) | Zábřeh – Uničov 1:1 (kon.) | Prostějov – Břeclav 1:1 (kon.)
Hulín – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Hlučín – Olomouc B 1:0 (kon.) | Opava – Mikulovice 4:0 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
1:1 (1:0)
SK Uničov
Středa 18.09.2013, 16:30 • Městský stadion Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

Máme tu konec zápasu, který nám přinesl dvě branky. Nejprve vstřelil branku v 9.minutě Čep a v druhém poločasu vstřelil vyrovnávající gól Večeřa. (18:23:51)

90
    Střídání v týmu FK Sulko Zábřeh: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Žváček.

90
    Ofsajd hostí.

90
    Krasula nastavuje utkání o jednu minutu.

90
    Žlutou kartu dostává Kapl (FK Sulko Zábřeh).

88
    Žlutou kartu dostává Ulma (SK Uničov).

86
    Balcárek přišel na svém polovině hříště míč ale jeho spoluhráči obrali o míč Richtera a ten odvrátili nebezpečí.

85
    A vzápětí je Reška střídaný Kaplem.

84
    Žlutou kartu dostává Reška (FK Sulko Zábřeh).

82
    A další rohový kop ale ten obránci vyrazili do bezpečí.

82
    Rohový kop hostí.

77
    Uničov právě vstřelil branku!

A máme tu vyrovnávající branku. K míči se dostal právě střídající Jeřábek, který přihrál VEČEŘOVI ten poslal míč k pravé tyči hostující branky a vyrovnává tak na 1:1.

76
    Dnešní utkání sleduje 250 diváků.

76
    Druhé střídání hostí odešel Juřátek a přišel Jeřábek.

76
    Na centr si vyskočil Bačík a ten hlavičkou těsně minul branku hostí.

75
    Rohový kop domácích.

73
    Vzápětí se do proti útoku dostali domácí Pospíšil nahrál Reškovi a ten ze záklonu hodně přestřelil hostující branku.