Zlín B – Kroměříž 0:2 (kon.) | Zábřeh – Uničov 1:1 (kon.) | Prostějov – Břeclav 1:1 (kon.)
Hulín – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Hlučín – Olomouc B 1:0 (kon.) | Opava – Mikulovice 4:0 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
1:1 (1:0)
SK Uničov
Středa 18.09.2013, 16:30 • Městský stadion Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

Máme tu konec zápasu, který nám přinesl dvě branky. Nejprve vstřelil branku v 9.minutě Čep a v druhém poločasu vstřelil vyrovnávající gól Večeřa. (18:23:51)

90
    Střídání v týmu FK Sulko Zábřeh: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Žváček.

90
    Ofsajd hostí.

90
    Krasula nastavuje utkání o jednu minutu.

90
    Žlutou kartu dostává Kapl (FK Sulko Zábřeh).

88
    Žlutou kartu dostává Ulma (SK Uničov).

86
    Balcárek přišel na svém polovině hříště míč ale jeho spoluhráči obrali o míč Richtera a ten odvrátili nebezpečí.

85
    A vzápětí je Reška střídaný Kaplem.

84
    Žlutou kartu dostává Reška (FK Sulko Zábřeh).

82
    A další rohový kop ale ten obránci vyrazili do bezpečí.

82
    Rohový kop hostí.

77
    Uničov právě vstřelil branku!

A máme tu vyrovnávající branku. K míči se dostal právě střídající Jeřábek, který přihrál VEČEŘOVI ten poslal míč k pravé tyči hostující branky a vyrovnává tak na 1:1.

76
    Dnešní utkání sleduje 250 diváků.

76
    Druhé střídání hostí odešel Juřátek a přišel Jeřábek.

76
    Na centr si vyskočil Bačík a ten hlavičkou těsně minul branku hostí.

75
    Rohový kop domácích.

73
    Vzápětí se do proti útoku dostali domácí Pospíšil nahrál Reškovi a ten ze záklonu hodně přestřelil hostující branku.

73
    Čep se vložil do střeli Večeři a zabránil tak nebezpečné střele.

72
    Váňa teď nesmyslně odkopl míč do zámezí.

68
    Žlutou kartu uviděl domácí hráč Pospíšil.

67
    Vzápětí se do protiútoku dostali domácí a Bačík vypálil ránu, kterou vyrazil Uvízl a vzápětí dorážel znova Bačík ale Uvízl znova vyrazil míč na rohový kop z kterého nebyla žádná nebezpečná šance.

66
    Lukáš Heinz obehrál dva hráče domácích fintinou a založil útočnou akci, kterou ale obránci nenechali dojít do koncové podoby.

62
    První střídání hostí odešel Toman a přišel Večeřa.

62
    Žlutou kartu uviděl RIchter.

61
    Výborným zákrokem vyboxoval míč do bezpečí Šustr.

60
    Juřátek přepálil domácí branku hodně vysoko nad.

47
    Uničovští se hnali do útoku ale obrana domácích jim v tom zabránila.

46

Máme za sebou první poločas dnešního utkání ve kterém se v 9.minutě ujmuli domácí vedení. Stav utkání po poločasu 1:0.

43
    Na hřišti se svíjel bolestí Šustr do kterého naběhl hráč hostí.

41
    Aut hostí.

38
    Rohový kop hostí...

36
    První střídání zápasu uskutečnil domácí tým odešel Vaclík a přišel Balcárek.

34
    Hosté se snažili dostat do pokutového uzemí ale obránci domácích svoje uzemí skvěle ubránili.

30
    První žlutou kartu zápasu uviděl Martin Bačík za šlapák.

29
    Protiútok Zábřeha mohl zakončit Pospíšil ale špatně přehodil brankáře hostí a obránci míč odhlavičkovali do bezpečí.

28
    Vzápětí kryje střelu Žmoláka z 30.metrů.

27
    Po chumelenici před domácí brankou se nejlépe zorientoval Koutek, který hlavičkoval míč na bránu ale skvělým zákrokem vytáhl míč Šustr do bezpečí ale vzápětí musel opět dvakrát za sebou zasahovat.

26
    Rohový kop pro hosty.

25
    Faul na Konečnýho.

22
    Momentálně hru ovládají hosté z Uničova ale nemohou se dostat do zakončení.

21
    A hned po rozehrávce se dostali do útoku hostí ale byli zastavení ofsajdem.

13
    Hostující tým se snáží odpovědět na gól ale zatím bez úspěchu.

9
    Zábřeh právě vstřelil branku!

Máme tu první gól zápasu, po přímém kopu tečoval míč do branky hostí DAVID ČEP. – 1:0

7
    Faul na Machalického, bude se kopat přímý kop.

4
    Jeho centr letěl na branku, ale míč vyboxoval Uvízl.

4
    První rohový kop zahrají domácí a kopneho Machalický.....

2
    První aut zápasu mají hosté, ale nic nebezpečného z něj nebylo a míč skončil v zámezí a Šustr odkopával od brány.

1
    Úvodní rozehrávku zápasu se ujmuli domácí.

1

Hlavní rozhodčí Tomáš Krasula přivádí obě mužstva na hřiště. Domácí tým bude hrát v tradiční modré kombinaci a hosté v tmavě zelené kombinaci.

-5
    Hráči obouch mužstev odešli do kabin se připravit na začátek utkání.

-8
    Tribuna se začiná zaplňovat.

-25
    Jedna zajimavost k zápasu. V zápise o utkání jsou hráči s ročníkem 1996 a to Zdeněk Horák, Karel Žváček oba hráči Zábřeha.

-30
    Dnes se proti Zábřehu utkají i byvalí hráči hrající za Uničov. Martin Šalamoun, Dominik Richter, dokážou se prosadit proti svému byvalému klubu nebo ne? To se dozvíme po konci utkání.

-33

FK Sulko Zábřeh: Šustr – Čep(C), Rajnoha, Puškáč, Váňa, Pospíšil, Machalický, Reška, Vaclík, Konečný, Bačík,
    Trenér : Jiří Balcárek
    Náhradníci: Toman L.- Kapl, Balcárek, Horák, Malinovský, Žváček

SK Uničov: Uvízl – Ulma, Vejvoda, Heinz, Kyselý, Žmolík, Toman J., Koutek, Šalamoun, Juřátek, Richter
    Trenér: Zdeněk Strouhal
    Náhradníci: Havlíček – Večeřa, Jeřábek, Bača, Kuba,

Rozhodčí: Krasula – Kubica, Dresler.

-40
    A momentálně jsou všichni hráči ze Zábřehu na hřišti a rozcvičují se před zápasem.

-40
    Martin Šustr se necelou třičtvrtě hodinu před zápasem začiná rozcvičovat.

-45
    Třičtvrtě hodinu před zápasem je jako celý den zataženo.

Posledních 5. vzájemných zápasů
    Uničov– Zábřeh 3:0
    Uničov – Zábřeh 2:2
    Zábřeh – Uničov 2:1
    Uničov – Zábřeh 1:1

Něco o Uničovu
    Uničov je po 6.kole na 7.místě se skórem 8:10 s 9.body.

Něco o Zábřehu
    Po vydařeném startu sezóny se dostal na druhé místo, ale poslední dva zápasy mu pohoršily pozici v tabulce.
    Takže po 6.kolech jsou domácí na 5.místě se skórem 6:6 s 9.bodama.

Dobrý den vítejte u dnešního online přenosu.
    V dnešním zápase se utkají domácí FK Sulko Zábřeh proti SK Uničov. Tento zápas je nazývaný jako derby.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.