Volga Novgorod – Machačkala 2:1 (kon.) | Spartak – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Kazaň – Tomsk 1:2 (kon.)
Kubaň Krasnodar – Perm 0:3 (kon.) | Rostov – Zenit 0:4 (kon.)
FC Rubin Kazaň
1:2 (1:1)
FK Tom Tomsk
Neděle 22.09.2013, 14:00Ruská Premier Liga

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (15:58:37)

A rozhodčí hned poté utkání ukončil. Tom Tomsk slaví v Kazani překvapivé vítězství 2:1. Nutno ovšem dodat, že Rubin si vybral velkou porci smůly. Po brance Rondóna vedl, jenže po červené kartě Ryanzanstev přišlo penaltové vyrovnání Panchenka. V druhé půli se navíc zranil Rondón a to už ve chvíli, kdy měli domácí vyčerpané všechny možnosti střídání. Tomsk nakonec 25 minut trvající dvounásobnou přesilovku využil a po brance Bordacheva slaví první letošní tři body.

90+6
    Opět se ke střele z vápna dostal Eremenko, ale mířil hodně nad.

90+5
    Hosté šli do protiútoku 2 na 1. Míč sice zadrbali, ale získali alespoň rohový kop.

90+4
    Eremenko pálil po sklepnutí Kuzmina z vápna, jenže střela mu vůbec nesedla a obraně Tomsku nedělalo problémy míč poslat do bezpečí.

90+3
    Už se opět hraje, Rubin má na vyrovnání už jen dvě minuty.

90+2
    Na hřišti zůstává ležet Rykov, domácím fotbalistům ani fanouškům se to nelíbí.

90+1
    Ignatovich se už už dostal za obranu Rubinu, na poslední chvíli mu míč odkopl Navas.

90
    Domácí budou mít na vyrovnání ještě relativně dost času, rozhodčí nastavil pět minut.

87
    Tom Tomsk právě vstřelil branku!
    Hosté svoji přesilovku využívají! Po levé straně prošel Bazenov, poslal míč do vápna, kde si ho na přední tyči našel MAKSIM BORDACHEV a střelou na bližší tyči dokázal překonat Ryzhikova.

86
    Domácího kapitána Ameljanchuka, kterého chytaly křeče, nahradil Komkov.

84
    Holenda se sice ocitl před vápnem Rubinu jeden na jednoho, jenže po kličce se snažil filmovat a vidí žlutou kartu.

84
    Tomsk se snaží útočit, trvalejší tlak si ale vytvořit nedokáže.

81
    Obrovská šance Tomsku! Po centru zprava míč propadl na zadní tyč až k úplně volnému Bashkirovovi, jenže ten Ryzhikova neprostřelil.