Uničov – Žďár n/S 3:0 (kon.) | Slovácko B – Hulín 4:1 (kon.) | Břeclav – Orlová 1:0 (kon.)
Zábřeh – Prostějov 3:0 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
3:0 (1:0)
1. SK Prostějov
Neděle 22.09.2013, 16:00 • Městský stadion v Zábřehu • 3. Moravskoslezská fotbalová liga

A tím se svámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle a 6.října zase naviděnou. (17:49:52)

Držení míče(%) 45:55

Hlavní rozhodčí Tomáš Klíma naposledy v tomto zápasu zahvízdal do píšťalky a ukončil zápas mezi Zábřehem a Prostějovem.

90
    Ofsajd hostí.

88
    Přímý volný hostí prošel až k obránci domácích.

86
    Střídání v týmu FK Sulko Zábřeh: ze hřiště odchází Váňa, přichází Žváček.

86
    Střídání v týmu FK Sulko Zábřeh: ze hřiště odchází Zatloukal, přichází Krejčíř.

85
    Další střídání číslo 4. Odchází autor druhého gólu Kostorek a přichází Vaník.

83
    Máme tu třetí střídání domácích odchází autor třetího gólu Puškáč a přichází Kapl.

82
    Střídání v týmu FK Sulko Zábřeh: ze hřiště odchází Pospíšil T., přichází Balcárek.

82
    Rohový kop budou zahrávat hráči hostí.....

80
    Střídání v týmu FK Sulko Zábřeh: ze hřiště odchází Bačík, přichází Hlavica.

79
    Žlutou kartu dostává Bačík (FK Sulko Zábřeh).

79
    Rajnoha vystřelil z 26.metrů těsně mimo branku hostí.

77
    Technickou střelu pokryl Šustr.

75
    Žlutou kartu dostává Pospíš T. za protesty.(FK Sulko Zábřeh).

72
    Dnešní utkání sleduje 370 diváků.

72
    Zábřeh právě vstřelil branku!

A máme tu stav jako na Baníku. Po volném kopu se dostal k odraženému míči DAVID PUŠKÁČ a poslal míč k levé tyči hostující branky. Stav utkání 3:0.

71
    Žlutou kartu dostává Fládr (1. SK Prostějov).

68
    Kostorek si teď vyškolil dva hráče hostí, a zkusil zakončit jen do svého spoluhráče.

67
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Pospíšil M., přichází Pančochář.

65
    Přímý volný kop hostí si stáhnul do náručí Šustr.

65
    Přímý volný kop hostí.....

64
    Ofsajd domácích zastavil jejich slibnou akci.

63
    Faul domácí.

62
    Reška skvěle našel Rajnohu ale bohužel o míč ho obral Hirsch.

61
    Odkop od brány Zábřeha.

60
    Znova se do šance dostali domácí ale hosté obrali domácího hráče o míč.

57
    Rohový kop budou zahrávat hráči domácí..... ale rohový kop nebyl nějak výrazně nebezpečný pro hosty.

55
    Je neuvěřitelné jak hrají domácí v druhém poločasu. Teď Reška nahrál Bačíkovi a ten těšně minul hostující branku.

55
    Žlutou kartu dostává Rajnoha (FK Sulko Zábřeh).

54

Domácí jdou do vedení 2:0.
    OLDŘICH KOSTOREK se dostal k odraženému míči a poslal míč do prázdné branky hostí.

49
    Rohový kop hostí odvrátil do bezpečí domácí obránci.

48

48
    Žlutou kartu uviděl hráč domácích Machalický za faul ze zadu.

47
    Tomáš Pospíšil našel křižnou přihrávkou volného Rešku, který vyslal pumelici na branku hostí a Bureš výtečným zákrokem vyrazil míč do bezpečí.

46
    Fual domácích.

46
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Studený, přichází Hirsch.

46

Hráči Prostějova a Zábřeha přichází na hrací plochu a za malý okamžik začne druhý poločas.

Držení míče(%) 46:54.

Viděli jsme zajimavý poločas ve kterém padl jediný gól z 11.minuty, který vstřelil David Čep.

45
    Machalický poslal dlouhý centr před branku hostí.

44
    Faul hostí bude se zahrávat přímý volný kop.

44
    Dobrá výška Rajnohovy střely, která ale letěla těsně mimo branky hostí.

Faul hostí Rajnoha bude rozehrávat přímý volný kop.

43
    Rajnoha si postavil míč na přímý volný kop a poslal nebezpčnou točenou střelu na branku, kde musel zasahovat Bureš, který míč vykryl do bezpečí ale k míči se dostal Kostorek ale zakončit už nedokázal. Vzápětí rohový kop hostí nebyl nebezpečný.

41
    Faul hostí před hranicí pokutového území.

41
    Faul na Rešku rozhodčí Klíma nepískl. A tak se dostali do šance hosté a Šustr střelu Krče pokryl.

40
    Faul na domácího obránce ve vápně domácích.

38
    Fládr centroval míč na šestnáctku a brankář robinsonádou vyrazil míč do bezpečí.

37
    Akci "alá Barcelona" předvedli hráči Prostějova ale obránci domácích jejich akci přerušili a míč odkopli do bezpečí. Vzápětí faul na hostujícího hráče.

35
    Rohový kop budou zahrávat hráči domácího celku.....

34
    Ofsajd hostí zastavil jejich útočnou akci.

33

29
    Odkop od brány domácích se Šustrovi nevyvedl a k míči se dostali hosté.

27
    První ofsajd zápasu zaznamenávají hosté.

24
    Ke střele se dostal Zelenka, který poslal míč pod břevno domácí branky ale Šustr výborným zákrokem vyrazil míč na rohový kop. Rohový kop byl ale neúspěšný.

24
    Machalický obral o míč Zatloukala, a centroval na Kostorka ten sice míč zpracoval ale vzápětí o míč přišel.

22
    Aut domácích.

21
    Rohový kop odvrátili do bezpečí obránci hostí.

20
    Rohový kop budou zahrávat hráči domácí.....

20
    Machálek se dostal do dobré situace ale dobrým vyběhnutím pod nohy mu brankář zneškodnil šanci na gól.

18
    Centr Rajnohy doletěl k Váňovi, který míč poslal vysoko nad branku hostí.

16
    Autové vhazování domácích zahrál Konečný a vhodil ho na Kostorka ten si přehodil Michala Pospíšila, k míči se dostal Pospíšil Tomáš, který míč zklepl Kostorkovi ale Kostorka obral o míč Kazár.

14
    Hosté rozehráli kombinační útok ale Čep obral o míč Krče.

13
    Střela Martina Bačíka letěla nad hostující branku.

11

Přímý volný kop rozehrál Rajnoha, a jeho centr se dostal k Reškovi,který přihrál DAVIDOVI ČEPOVI a ten vymetl šibenici hostující branky a posílá domácí do vedení 1:0.

10
    Faul hostí...

8
    První střela na branku domácích, která ale letěla nad branku hostí. Vzápětí se do útoku hrunuli hosté ale jejich útok byl zastaven faulem.

5
    Faul hostí, ale přímý volný kop nebyl nebezpečný pro hráče hostí.

5
    Rohový kop hostí odvrátil domácí kapitán Čep.

4

3
    Další faul Zábřeha.

3

2
    První aut hostí.

První faul zápasu zařídili hráči domácích.

1
    O první rozehrávku zápasu se postarali hosté.

1

-2
    Tomáš Klíma přivádí obě mužstva na hrací plochu. Domácí budou hrát v tradiční modré kombinaci a hosté v bílé kombinaci.

-4
    Tomáš Klíma za malý okamžik přivede obě mužstva na hřiště.

-38
    Oba týmy se již rozcivčují.

-40

FK Sulko Zábřeh: Šustr – Čep (C), Rajnoha, Puškáč, Kostorek, Váňa, Machalický, Pospíšil T., Reška, Konečný, Bačík
    Trenér: Jiří Balcárek
    Náhradníci: Toman – Vaník, Kapl, Balcárek, Žanda, Žváček, Hlavica,

1. SK Prostějov: Bureš – Kazár, Zatloukal, Machálek, Pospíšil M., Zelenka, Hloch, Studený, Fládr, Krč, Pavlík (C)
    Trenér: František Jura
    Náhradníci: Kofroň – Krejčíř, Pančochář, Soušek, Hirsch, Mazouch

Rozhodčí: Klíma – Caletka, Dubravský.

-50
    Necelá hodina před začátkem utkání a hráči hostí se začinají scházet na hrací ploše na rozcvičení.

Něco o 1.SK Prostějov

Prostějov v minulém kole remizoval se Slováckem "B" 2:2 a v tuhle středu přdehrával 15.kolo s Břeclaví a taktéž na domácí půde. Zápas skončil remizou 1:1.
    Prostějov má odehraných 7.zápasů a v tabulce mu patří momentálně 8.místo s 9.body.

Něco o FK Sulko Zábřeh

Zábřeh v minulém kole remizoval na půdě Orlové-Lutyně 1:1 a teď ve středu předehrával Zábřeh na domácí půdě s Uničovem 15.kolo. V tomto zápasu šel Zábřeh v 10.minutě do vedení 1:0, které si udržel až do druhého poločasu.V druhém poločasu ale domácí dostali gól a zápas skončil remizou 1:1
    Zábřeh má tedy odehraných 7.zápasů a v tabulce je na 5.místě s 10.body.

Dobrý den. Vítám vás u dnešního online přenosu ze Zábřeha.