Třinec – Chomutov 6:4 (kon.) | Kladno – Mountfield HK 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:0 (kon.)
Pardubice – Zlín 1:2 (kon.) | K. Vary – Sparta 1:6 (kon.) | Slavia – Vítkovice 2:1 (kon.)
Litvínov – Plzeň 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Berani Zlín
Úterý 24.09.2013, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

56:43
    Pozor! Petr Sýkora dostal trest dokonce utkání! Dvakrát si dovolil k rozhodčímu Polákovi víc než měl. Situace opět vznikla potom co Sýkora naštvaně sekl holí vedle čárového, který odpískal sporný ofsajd.

53:36
    Přesilovka pro domácí. Dvě minuty za podražení dostává Bedřich Köhler.

50:07
    Pardubice měly velký tlak. To vše přerušil sudí Jeřábek, který uděluje trest za vysokou hůl Tomáši Zohornovi.

47:25
    Jiří Cetkovský řekl pravděpodobně nevhodná slova čárovému rozhodčímu a hlavní mu za to udělil deseti minutový osobní trest.

42:07
    Zlín hrál v šesti a je také potrestán. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě půjde odsedět Antonín Honejsek.

38:09
    Dvě minuty pro Jiřího Cetkovského. Ten zbytečně po odpískání najel na Štůralu. Pardubický hráč je potrestán za napadení.

36:21
    Dvě minuty dostává Pavel Kubiš. Verdikt rozhodčího zní – napadení.

32:03
    Počet na ledě se srovná. Dvě minuty dostává hráčská lavice Pardubic – příliš mnoho hráčů na ledě. Tento trest odpyká Tomáš Nosek.

31:02
    Další přesilovka pro Pardubice a stejný hráč jde za katr. Dvě minuty za nedovolené bránění pro Jiřího Marušáka.

28:01
    Přichází první přesilovka Pardubic. Dvě minuty za hákování dostává Jiří Marušák.

05:59
    Jiří Vašíček je potrestán dvěmi minutami za hákování. Hosté budou hrát první přesilovku v dnešním zápase.