Stoke – Norwich 0:1 (kon.) | Sunderland – Liverpool 1:3 (kon.)
Stoke City
0:1 (0:1)
Norwich City
Neděle 29.09.2013, 14:30 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

Rozhodčí Taylor ukončil dnešní utkání, ve kterém Stoke City nestačil na Norwich City a podlehl mu 0:1. O jedinou branku se dnes postaral Howson, jenž se prosadil ve 34. minutě a díky němu si Norwich City připisuje tříbodový zisk. Domácí fotbalisté se ve druhém poločase snažili, ale vyrovnávacího gólu se nedočkali. Hosté si vítězství zasloužili, protože byli důraznější a trošičku nebezpečnější. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:23:25)

90+4
    Běží poslední nastavená minuta a u míče jsou domácí fotbalisté, konkrétně Shawcross.

90+3
    Snodgrass hledal Elmandera, ale našel pouze Begoviće, který rozehrál nepřesně a hosté se zmocní dalšího autového vhazování.

90+2
    A teď už v pořadí třetí autové vhazování ve prospěch hostujícího celku.

90+2
    Martin hledal dlouhým autem Elmandera a hosté vybojovali další autové vhazování.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

88
    Hosté podnikli útočnou akci, ale ta rychle skončila, protože ji přerušilo ofsajdové postavení, ve kterém uvízl Elmander.

85
    Do konce řádné hrací doby zbývá posledních pár minutek a Norwich City stále drží jednogólové vedoucí skóre.

83
    Druhá změna v týmu Norwich City: hrací plochu opustil Pilkington, kterého nahradil Whittaker.

82
    Hosté z rohového kopu nic nevytěžili a stav skóre se nezměnil. Ke střele se sice dostal Shawcross, ale jeho pokus hlavou byl velmi nepřesný.

80
    Snodgrass obdržel přihrávku, obehrál protihráče a z otočky vystřelil. Nicméně Begović si připsal důležitý zákrok a svůj tým ubránil před inkasovaným gólem, protože Snodgrassův pokus byl jedovatý, technický a velmi nebezpečný.

79
    Štiplavou střelu ze své kopačky vyslal Nzonzi, ale Ruddy byl na místě a reflexivním zákrokem uklidil balon do náruče.

78
    Pilkington obehrál svého protihráče a poté se s míčem dostal do velkého vápna, odkud poslal přihrávku před branku, ale jako první se k míči dostal protihráč a odvrátil jej na rohový kop.

76
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Ricky van Wolfswinkel, přichází Johan Elmander.

75
    Pieters se provinil faulem a sudí ho potrestal žlutou kartou.

73
    Přihrávku do běhu obdržel u pravé postranní čáry Martin, kterého napadl protihráč, ale kapitán hostujícího celku se rozhodit nenechal a svého protihráče obehrál bez potíží. Martin pak poslal do vápna učebnicovou přihrávku, ale Snodgrass zakopl a ke střele se nedostal.

71
    Arnautović si výborně pohlídal ofsajdovou pozici, ale k ničemu mu to nebylo. Pennant se prezentoval skvělou přihrávkou do velkého vápna, ale jako první byl u míče Ruddy, jenž uklidil míč do rukavic a svého protihráče ke střele nepustil.