Osasuna – Levante 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Elche 0:1 (kon.) | Espanyol – Getafe 0:2 (kon.)
Real Betis – Villarreal 1:0 (kon.)
Celta de Vigo
0:1 (0:0)
Elche CF
Neděle 29.09.2013, 17:00 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga

Máme u konce 90 minut tohoto utkání. Hostující celek si v této sezoně poprvé připisuje na své konto 3 body za vítězství 1:0 nad Celtou de Vigo, o jedinou branku utkání se postaral v 63. minutě Márquez. Já Vám děkuji za pozornost přeji příjemný zbytek nedělního večera a u dalšího přenosu na viděnou! (18:52:30)

90+3
    Krohn-Dehli si vzal zodpovědnost na sebe, ale natrefil jen zeď stojící před ním.

90+2
    Alberto Botía vidí za svůj zákrok ještě žlutou kartu.

90+2
    Domácí získávají velmi slibnou šanci ke vstřelení branky po faulu Botíi na Lopeze.

90+1
    Další úmyslné zdržování autového vhazování jednoho z hostujících hráčů, nyní Cisma dlouho otálel.

90
    Ve vápně se Costas snažil najít hlavu nějakého svého spoluhráče, našel však hlavu Lombána, který míč dostal mimo dosah branky.

89
    Do zámezí Costas raději zakopl míč před dotírajícím Marquezem, ten po zákroku domácího hráče se velmi těžko zvedá z trávníku.

88
    Rafinha je faulován, díky výhodě může pokračovat ve hře, přihrává na Minu, ale ten o míč okamžitě přichází.

87
    Další velmi pomalá rozehrávka autového vhazování v podání Suáreze.

86
    Ve vápně je většina domácích hráčů, míč se však odráží ze šestnáctky ven, kde ho sbírá Rafinha.

85
    Krohn-Dehli získal pro svůj tým rohový kop.

84
    Mantecón se ihned dostal do postavení mimo hru po pasu Lombána.

83
    Krokem odchází ze hřiště Carlos Gil, je nahrazen Sergiem Mantecónem.

82
    K přímému kopu se postavil Krohn-Dehli a našel hlavu Mini, který míč střílí do branky, gól je však neuznán kvůli postavení hlavičkujícího hráče v ofsajdu.

81
    Míč jim odebírá Krohn-Dehli a přihrává ho na Minu, který je faulován Lombánem, přímý kop získává domácí celek.