Rennes – Nantes 1:3 (kon.) | Ajaccio – Montpellier 1:1 (kon.) | Remeš – Monaco 1:1 (kon.)
AC Ajaccio
1:1 (1:1)
Montpellier HSC
Neděle 29.09.2013, 17:00 • Stade Francois Coty (Ajaccio). • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, úspěšný vstup do dalšího, už říjnového týdne a někdy příště u dalšího komentovaného on-line přenosu se těším nashledanou. (18:52:21)

Držení míče: 53 % : 47 %

Ve druhé půli už branka nepadla, oba celky se soustředily spíš na defenzívní činnost a do útočení se nehnaly tak, jako v prvním poločase. Přibylo také více nepřesností na obou stranách. I když mohli nakonec vítězství strhnout na svoji stranu oba týmy, konečná remíza je spravedlivá. V dobrém světle se ukázali oba brankáři, Ochoa v prvním poločase, Jourdren ve druhém.

90+3
    Na zemi zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, ale hraje se dál.

90+2
    Přihrávka z pravé strany končí u Jourdrena, který chytá míč do náruče. Za chvíli začne poslední minuta utkání.

90+1
    Hosté vyrazili do rychlého brejku, nepřesný centr ale znamená konec všem gólovým nadějím.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Jourdren zachránil svůj tým od pohromy. Nejprve vyrazil nebezpečnou ránu, kterou na něj vyslal Lasne, poté si poradil i s následnou dorážkou Camary. To už sice byl pískán ofsajd, ale i tak si vysloužil hostující gólman potlesk.

89
    Domácí se dožadovali odpískání penalty poté, co André upadl v pokutovém území, ale není jim vyhověno.

88
    Nakopnutý balón končí až u brankáře Ajaccia.

87
    Závěr zápasu se blíží a oba celky se ještě snaží strhnout vítězství na svoji stranu.

86
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Djamel Bakar, přichází Jonas Martin.

84
    Velké štěstí teď měl Jourdren i celý jeho tým. Střílený míč ještě stačil před ním tečovat Camara, balón mu prošel mezi nohama, ale hostující gólman jej stačil zpomalit tak, aby jej stihl ještě dostihnout před brankovou čárou.

82
    Nepřesná přihrávka končí v zámezí a Ochoa bude odkopávat od branky.

81
    Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Johan Cavalli, přichází Jean-Baptiste Pierazzi.

80
    Další velice nepřesný centr končí nad brankou Montpellieru.

78
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez větších příležitostí. Chybí střely na branku.

77
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Souleymane Camara, přichází Víctor Montaño.