Rennes – Nantes 1:3 (kon.) | Ajaccio – Montpellier 1:1 (kon.) | Remeš – Monaco 1:1 (kon.)
Stade de Reims
1:1 (1:1)
AS Monaco
Neděle 29.09.2013, 21:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:53:43)

Je dobojováno. Dnešní utkání, hlavně ve svém druhém poločase, nenabídlo to, co od něho někteří očekávali, zvlášť po slušné první půli. V té druhé jsme se gólu nedočkali, více se bojovalo, přibylo dost nepřesných přihrávek a více se také faulovalo, takže konečný výsledek je spravedlivým odrazem dnešní hry obou týmů. Bod je jistě ziskem pro Remeš, naopak, pro hosty představuje ztrátu dvou bodů.

90+3
    V posledních vteřinách ještě faul hostů na polovině Remeše, utkání pomalu končí.

90+2
    Pískán útočný faul Rodríguezovi, domácí nespěchají s rozehrávkou.

90+1
    Rohový kop pro Monako z levé strany.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby, šance na vstřelení druhého gólu pro oba týmy stále žije.

90
    Fortes se dokázal uvolnit na levé strany, na hranici pokutového území, parádní střela, míč letí těsně vedle branky Monaka!

90
    Začala již devadesátá minuta, domácí brání remízu pouze o deseti, vyloučen byl Turan.

89
    Italský kouč Monaka Ranieri ještě zkouší povzbudit své hráče, aby se pokusili o druhý gól, zatím marně.

89
    Falcao sice dopravil míč do branky, ale ještě předtím sudí pískal hraní rukou kolumbijské útočné hvězdy, gól neplatí.

88
    Ano, není co řešit, další doslova hloupý faul Turana, ostrý skluz ve středovém kruhu, po němž nemůže následovat nic jiného, než druhá žlutá karta = vyloučení!

87
    Kondogbia opět v těžké pozici, kdy málem ztratil míč, chtělo by to více přihrávat...

86
    Turan zbytečně fauluje na polovině Monaka a dostává za to žlutou kartu.

86
    Subašič nyní skvělým zásahem zabránil jistému gólu Remeše, čistý skluz pod nohy Ayitého!