Liberec – Příbram 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 1:2 (kon.) | Ostrava – Třinec 3:0 (kon.)
Brno – Olomouc 3:1 (kon.) | Slavia – Teplice 1:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 3:4 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 1:2 (kon.)
SK Slavia Praha
1:1 (0:0)
FK Teplice
Pondělí 30.09.2013, 16:00 • SK Horní Počernice • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Krásné odpoledne, vítejte u on-line přenosu z Horních Počernic, kde se v rámci 13.kola utká pražská Slavia s celkem Teplic.

Dle postavení v tabulce jsou dnes favorizovaní svěřenci Daniela Šmejkala, jež se nacházejí na 10.příčce, oproti teplickým sokům klížícím se na 16.místě.

Oba celky od sebe dělí pět bodů. Slávisté vyhráli již dvě utkání v řadě a jistě budou chtít na dobré výsledky navázat, což ale určitě nebudou mít jednoduché. Tepličtí fotbalisté v posledních třech zápasech inkasovali krutý debakl 0:6 v Příbrami, doma remizovali se Znojmem 2:2 a v minulém zápase podlehli 0:4 Třinci. Dá se tedy očekávat velká chuť za vítězstvím a těžko lze odhadnout průběh utkání.

Vzájemným zápasům jasně vévodí sešívaní borci, když v prvním ročníku Juniorské ligy přehráli teplické na vlastním hřišti 4:0 a v odvetném utkání 4:2.

SK Slavia Praha: Řehák – Herc, Kolařík, Čepelák, Smolák – Prošek, Salašovič, Lička, Koreš, Hurka – Vyhnal
    Náhradníci: Verner, Poběrežský, Hrubý, Bazal, Peterka, Liška, Soukup

FK Teplice: Lukáč – Heger, Hošek, Luftner, Krátký – Urma – Verbíř, Čajič, Richter, Strada – Jindráček
    Náhradníci: Hejda, Kukačka, Kulhánek, Kvída, Skalák

Rozhodčí: Ochotnický – Filípek, Váňa.

1

2
    Utkání začalo vyrovnaně, žádný z celků prozatím nemá navrch.

4
    Slávisté se snaží o svoji kombinační akci, která však končí až u gólmana Lukáče.

6
    Mario Lička se dostal do zajímavé pozice, ale ještě chtěl najít svého spoluhráče a balon končí v zámezí.

7
    I na straně teplických proběhla útočná nahrávka, která ale předběhla Marka Stradu.

8
    První rohový kop v podání Teplic.

13
    Hra se odehrávala několik dlouhých minut ve středu hřiště. Přerušená hra je z důvodu ošetření slávisty Pavla Vyhnala.

15
    Velmi pěkným zákrokem teď podržel sešívané brankář Josef Řehák.

17
    Tepličtí se probojovali na útočnou polovinu a vynutili si faul.

19
    Trestný kop hostům nevyšel, díky Řehákovi. Stále se ale drží na slávistické půlce, tentokrát zahrávají roh. Ten ovšem končí hodně mimo branku.

21
    Nyní je hra v režii slávistů. Taktéž se chtějí probojovat na svou útočnou polovinu, což se jim daří.

22
    Tlak sešívaných však příliš dlouho nevydržel a u balonu byli opět tepličtí, kteří se balonu zbavili svojí nepřesností.

24
    Roh domácí chtěli zahrát podle nacvičeného signálu, který bohužel nevyšel.

24
    Mario Lička se už asi nemohl dívat na zmařené šance, tak vzal střelu do vlastní režie. Střela nebyla až tak prudká, ale gólman Lukáč měl balon na konečcích prstů a jen tak tak vyrazil a následně ukryl do rukavic.

28
    Kombinace obou celků vázne ve středu hřiště.

29
    Faulován byl Václav Prošek, který zůstává ležet na hrací ploše, hra ovšem zastavena není.

32
    Sešívaní mají v kombinaci zatím opravdu smůlu a fotbalisté Teplic jejich akce brzy přerušují.

34
    A opět faulován Prošek a opět se hraje dále.

35
    Do šance se řítil Václav Prošek, dříve u míče byl brankář hostí a Prošek to již neubrzdil a je odpískán faul na Lukáče.

36
    Trestný kop teplických zahrává Jindráček, který trefuje ve zdi Koreše. Bude se kopat roh.

37
    Roh hostí dobře vystihl Čepelák a odvrátil balon hlavičkou.

39
    Faul na Koreše 3 metry před velkým vápnem. K trestnému kopu se staví Lička a Hurka a prvně jmenovaný Mario Lička zamířil na branku.

41
    Akci hostí zastavuje několik minut před koncem prvního poločasu hvizd rozhodčího. A domácí se řítí k brance hostí.

42
    Rohový kop Maria Ličky příliš nevyšel, ale dohra se dostala opět na jeho kopačky a střelou opět prozkoušel Lukáče.

44
    První žlutou kartu zápasu za faul vidí kapitál Teplic Otto Urma.

A to je v rámci prvního poločasu vše. Viděli jsme několik příležitostí na obou stranách, ale žádná neskončila gólem. Ještě se máme zřejmě na co těšit, jelikož utkání je hodně vyrovnané.

Na hrací ploše se již rozcvičují náhradníci a na straně domácích zřejmě naskočí do hry Robert Hrubý, který je již v dresu.

46

46
    První střídání na straně domácích. Ze hry odešel Mario Lička a do druhého poločasu naskočí již avizovaný Robert Hrubý.

47
    Slávisté se vrhli do hry po hlavě a už jsou na útočné polovině.

51
    Neskutečně spálená ložená šance domácích, Martin Hurka trestuhodně překopl branku.

52
    A další šance slávistů, tentokrát Robert Hrubý přepálil branku Lukáče.

52
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tak tohle ale slávisté nechtěli. Po nevyužitých dvou šancí podle pravidla nedáš dostaneš střílí gól ALDIN ČAJIČ. Byl již sám před gólmanem a jen ho jednoduše obstřelil.

54
    Teplice zahrávali trestný kop z velké vzdálenosti a místo hezké akce se pokusili o střelu, která zamířila nad branku Řeháka.

56
    Slávisté se nechtějí nechat zahanbit a chtějí vyrovnat. Dostali se dobré příležitosti, ovšem do chumlu, ze kterého se těžko střílí góly.

59
    Hra je hodně o nakopávaných balonech a vlivem toho ztrácejí obě mužstva v soubojích míč z kopaček.

62
    Slavia právě vstřelila branku!
    A jak jsme očekávali, utkání je vyrovnané a teď už i na branky. Vyrovnávací branku vstřelil ŠTĚPÁN KOREŠ, který balon vyloženě dotlačil do branky.

65
    Bojovnost obou celků o tři body je obrovská a nikdo nechce obdržet branku.

68
    Za nesouhlas s verdiktem rozhodčího obdržel žlutou kartu Václav Prošek.

72
    Zajímavá akce slávistů, která ztroskotala na Vyhnalově zmatenosti.

74
    Ze hry odešel Martin Hurka, kterého nahradil Josef Bazal.

74
    A na straně Teplic ze hry odešel Marek Krátký a nahrazuje ho Tomáš Kvída.

76
    Krásná akce, Marek Čepelák měl na hlavu tříbodovou branku.

76
    Další dvojité střídání. Slávisté vystřídali Pavla Vyhnala a poslali na plac Františka Lišku.

76
    A tepličtí vystřídali Jana Hoška za Tomáše Kukačku.

78
    Slávisté se hodně tlačí za třemi body, Teplice zachránil Lukáč.

83
    Ze hry odchází Václav Prošek a nahrazuje ho Miroslav Verner.

86
    Ani jeden celek se ne a ne dostat do pořádného zakončení natož do gólové střely.