Liberec – Příbram 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 1:2 (kon.) | Ostrava – Třinec 3:0 (kon.)
Brno – Olomouc 3:1 (kon.) | Slavia – Teplice 1:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 3:4 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 1:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:0 (0:0)
FK Příbram
Pondělí 30.09.2013, 13:00 • Městský stadion, Liberec • Juniorská liga

88
    Domácí ještě naposledy vystřídali. Zbylé minuty si zahraje Kastelovič, který vystřídal Jánošík.

85
    Příbram střídá. Ze hry odešel Dušek a místo něj přišel Michalec.

83
    Domácí trenér ještě střídá. Ze hřiště stáhl Kávu a nahradil jej Polívkou.

78
    Severočeši dnes podruhé střídají. Utkání skončilo pro Boušku, který své místo přepustil Ondráčkovi.

67
    Liberec poprvé střídá. Utkání skončilo pro Dydowicze, kterého nahradil Soběslav.

46
    Hosté hned v úvodu druhého poločasu vystřídali. Ze hry odešel Barák a Stratil, místo nich přišli Macháček a Pilík.