Havířov – Litoměřice 4:1 (kon.) | Jihlava – Šumperk 8:4 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 0:3 (kon.)
Most – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 4:2 (kon.) | Beroun – Kadaň 2:1 (3:2 po s.n.)
Ústí n/L – Motor ČB 3:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Středa 09.10.2013, 18:00 • Zlatopramen Arena • 1. liga (ČR)

Zlatopramen Arena viděla velmi zajímavé utkání. V něm měli větší štěstí domácí, kteří vstřelili každou třetinu jednu branku, čímž si vysloužili tři body. Michael Petrásek udržel čisté konto a vítězství je samozřejmě i jeho zásluha. Dvakrát se prosadil Jan Kloz a jednou Kamil Černý. (20:13:45)

60:00

58:26
    Budějovice se nemohou usadit v útočné třetině.

58:41
    Domácí vyhazují puk mimo nebezpečí.

58:17
    Holomek (UNL) si odsedí dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

57:50
    Koutoč na holích hostí. Následuje menší potyčka za brankou Petráska.

56:19
    Boj o puk za brankou hostí.

55:04
    Hra se přesunula před Halmošiho.

53:40
    Hraje se především před Petráskem. Domácí pouze vyhazují kotouče do středního pásma.

52:14
    Lvi ale vrací hru zpět do středního pásma.

49:45
    Ve Zlatopramen Areně přihlíží utkání 1239 diváků.

49:08
    Skumáž před domácí brankou! Vše ale nakonec dobře dopadlo pro domácí.

48:21
    Od modré teď střílel Vávra, jehož pokus se ještě snažil dorážet Meidl, ovšem marně.

Šárka Kulhánková

Branky a nahrávky: 13. Černý (Vávra), 34. Kloz (Baránek, Vaněk), 47. Kloz (Tůma)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Dlouhý) – Pavlík, Vobořil, Grin, Sklenička, Brož, Vaněk, Holomek, Černý – Přeučil, Roubík, Rod – Budínský, Alinč, Boháč – Baránek, Kloz, Tůma – Dostálek, Meidl, Vávra.
    Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – J. Novák, Prokop, Posmyk, Vráblík, Chmelíř, Semrád, L. Kříž, Prokeš – Kotalík, Melka, Třetina – Bárta, Skuhravý, E. Turek – Ondřej, Šachl, Kuchejda – Ferebauer, A. Přibyl, Vaniš.

Rozhodčí: Smitka, Schmejkal – Hynčica, Rozlílek.