Vsetín – Frýdek-M. 2:4 (kon.) | Orlová – Prostějov 2:7 (kon.) | Břeclav – Opava 6:3 (kon.)
Technika Brno – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:1 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 2:7 (kon.)
Děčín – Řisuty 4:3 (1:0 po s.n.)
MSK Orlová
2:7 (2:2, 0:2, 0:3)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 09.10.2013, 18:002. liga skupina Východ

Ve třetí třetině se hosté zaměřili na obranu a dokázali využít toho, že domácí museli otevřít hru. Z brejků vytěžili tři branky a zaslouženě berou tři body. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Těším se někdy příště u dalších onlajnů. (20:17:34)

60:00

59:53
    Stadionem se ozvala ohlušující rána. Vhazovalo se před sektorem hostí, kde v tu chvíli hořela pyrotechnika a na led přiletěl dělobuch. Ten vybuchl přímo před Kolibárem, který je viditelně otřesen. Vypadá to však, že méně inteligentní jedinec pocházel z domácího tábora.

59:53
    Stejskal to zkusil, ale Ilášovi se představa dalšího puku za jeho zády nezamlouvala.

59:19

58:38
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    JAKUB KOŘÍNEK dostal až příliš prostoru na pravém křídle. vystřelil a posléze svou střelu i dorazil. Bez asistence.

58:02
    Kocián měl zakrytý výhled, ale přesto Káňovu střelu vyrazil. Hned na to fauloval Vydra a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

57:48
    Vydra vybruslil zpoza branky a obhazoval Kociána! Jen těsně minul odkrytou polovinu branky!

57:24
    Mintěl po buly adresoval Káňovi, který z první pálil přesně k tyči! Kocián se roztáhl po brankové čáře a schoval puk v lapačce!

57:19
    Ještě jedna přesilovka pro Orly. Luňák sestřelil Hegegyho a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

56:56
    Icing Orlové.

56:42
    Duba přestřelil branku.

56:17
    Jestřábi si pojišťují vítězství. Střelcem šesté branky je ŠIMON ANTONČÍK. Asistence: Viktor Coufal a Martin Belay.

55:19
    Badžo to zkusil bekhendem, ale jeho střela byla příliš slabá na to, aby s ní Kocián mohl mít problém.

55:09
    Antončík to od levého mantinelu zkusil zápěstím, ale jeho pokus na Iláše neměl nárok.

54:57
    Jestřábi nic neriskují a vyhazují na zakázané uvolnění.

54:28
    Grepl s Matějíčkem si tak dlouho dávali přednost, až dobrou střeleckou pozici promrhali.

13:31
    Veselý se zjevil sám před brankou! Iláš jeho zakončení přizvedl do ochranné sítě.

53:11
    Vydra nahodil puk na branku a Kocián pro jistotu přerušuje.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 7. Piecha (Studený), 13. Káňa (Piecha, Mintěl) – 6. Kryl (Černý), 10. Venkrbec, 30. Luňák (J. Jurík, Malý), 32. Venkrbec (Stejskal, Kolibár), 52. Šebek (Černý, Kryl), 57. Antončík (Belay, Coufal), 59. Kořínek

MSK Orlová: Iláš (Seifert) – Snapka, Zientek, Vydra, Tomis, Hegegy, Zámečník, Mintěl, Novák – Pavliš, Káňa, Badžo, Studený, Piecha, Galgonek, Mráz, Szajter, Voznica, Grepl, Ciupa, Matějíček
    LHK Jestřábi Prostějov: Kocián (Rozum) – Veselý, Kořínek, Kaluža, Jedlička, Malý, Knesl, Kolibár, Švaříček – Antončík, Belay, Kučera, Černý, Šebek, Kryl, Jurík, Luňák, Coufal, Duba, Venkrbec, Stejskal