Jaroslavl – Vladivostok 4:0 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Mytišči – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 2:3 (po pr.)
Riga – Ufa 2:5 (kon.) | HC Slovan – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Lev – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
HC Dinamo Minsk
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
Medveščak Záhřeb
Středa 09.10.2013, 18:00 • Minsk-Aréna, Minsk (Bělorusko) • KHL

Hostům se nakonec podařilo obrat dokonat a z hlavního města Běloruska si odvážejí po právu dva body. Loučí se s vámi Petr Dejnožka. (20:24:40)

61:46
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Branka je od videorozhodčího nakonec uznána! Přihrávku křížem obranného pásma dopravil JONATHAN CHEECHOO do branky bruslí, ale nebyl v tom úmysl, takže gól platí – 2:3! Asistence: Matt Murray a Matthew Carle.

Jonathan Cheechoo dosáhl vítězné branky nohou, rozhodčí budou telefonovat!

61:03
    Medveščak kombinuje v obranné třetině Dinama.

60:01

Utkání v řádné hrací době vítěze nepoznalo, čeká nás pětiminutové prodloužení.

60:00

59:01
    Právě nám začala poslední minuta první části, puk na čepeli mají hokejisté Medveščaku.

57:31
    Hosté se ještě snaží o vstřelení rozhodujícího gólu, Carle od modré čáry neuspěl.

55:38
    Zacharov tvrdou ranou od modré čáry míjí, Záhřeb se následně osvobozuje.

54:49
    Brust chytá lehké nahození od červené čáry v podání Surového.

53:01
    Čas oběma celkům ubíhá velmi rychle, podaří se ještě někomu strhnout vedení na svoji stranu?

51:23
    Cheechoo si narazil s kotoučem, následnému zakončení poté však zabránil Goroško.

50:41
    Hosté jsou ve třetí části stále aktivnější, obrana Dinama stále odolává.

49:03
    Minsk se dopustil zakázaného uvolnění, hra se vrací do obranného pásma domácích.

46:52
    Tvrdou střelu Thomase likviduje lapačkou Lalande.

46:08

45:11
    Dinamu se nedaří udržet v útočné třetině, Medveščak se velmi dobře brání.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 7. Stas (Meleško), 14. Surový (Platt, Irgl) – 18. Thomas (Katič, Carle), 27. Kane (Bjorkstrand), 62. Cheechoo (Murray, Carle)

HC Dinamo Minsk: Lalande (Milčakov) – Krajíček, Goroško, Meech, Filičkin, Kaznaděj, Šinkevič – Surový, Irgl, Kaljužnyj – Zacharov, Gavrus, Platt – Meleško, Stas, Jefimenko – Dadonov, Pavlovič, Kitarov
    Medveščak Záhřeb: Brust (Vasiljevič) – Martinovič, Carle, Švarný, Foster, Pikkarainen, Katič – Thomas, Cheechoo, Murley – Ryan, Vesce, Ellison – Walker, Murray, Bjorkstrand – Koren, Kane, Perkovič

Rozhodčí: Cyplakov, Kulakov – Balodis, Černyšev (všichni Rusko)