Jaroslavl – Vladivostok 4:0 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Mytišči – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 2:3 (po pr.)
Riga – Ufa 2:5 (kon.) | HC Slovan – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Lev – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
HC Dinamo Minsk
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
Medveščak Záhřeb
Středa 09.10.2013, 18:00 • Minsk-Aréna, Minsk (Bělorusko) • KHL

44:08
    Matt Ellison (ZAG) nyní oslabuje své mužstvo, je totiž vyloučen za podražení.

35:22
    Alexander Kitarov (MIN) oslabuje svůj tým, dostává totiž dvě minuty za hákování.

30:52
    Všechny naděje jsou u konce, hákováním se provinil střelec úvodního gólu Záhřebu Bill Thomas (ZAG).

29:24
    V době, kdy se domácí konečně dočkali hry v pěti, přišlo další vyloučení. Oleg Goroško (MIN) si odsedí menší trest za sekání.

28:06
    Na druhé straně dostává dvouminutový trest Ryan (ZAG), jenž se provinil sekáním. Pokračovat se tak bude ve čtyřech na obou stranách.

27:24
    S tvrdostí to nyní navíc přehnal Alexander Jefimenko (MIN), jenž za úder do oblasti hlavu a krku dostává 2 + 10 minut osobní trest.

22:41
    Ilja Kaznaděj (MIN) o několik sekund později znovu posílá Minsk oslabení.

20:19
    Hned zkraje druhé části je zde příležitost pro Medveščak. Oleg Meleško (MIN) je totiž poslán za hákování na lavici hanby.

16:11
    Medveščak dostane další šanci vrátit se do zápasu. Derek Meech (MIN) si jde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici, provinil se totiž hákování.

12:59
    Vzápětí bude hrát v početní výhodě právě Dinamo. Brankář Brust (ZAG) totiž úmyslně posunul branku, za což oslabuje svoje mužstvo.

10:25
    Tlak hostujícího týmu se ještě umocní. Za katr odchází za sekání Alexander Kitarov (MIN).

02:24
    Bill Thomas (ZAG) dostává dvouminutový trest za podražení. Domácí Dinamo dostane šanci otevřít skóre v přesilové hře.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 7. Stas (Meleško), 14. Surový (Platt, Irgl) – 18. Thomas (Katič, Carle), 27. Kane (Bjorkstrand), 62. Cheechoo (Murray, Carle)

HC Dinamo Minsk: Lalande (Milčakov) – Krajíček, Goroško, Meech, Filičkin, Kaznaděj, Šinkevič – Surový, Irgl, Kaljužnyj – Zacharov, Gavrus, Platt – Meleško, Stas, Jefimenko – Dadonov, Pavlovič, Kitarov
    Medveščak Záhřeb: Brust (Vasiljevič) – Martinovič, Carle, Švarný, Foster, Pikkarainen, Katič – Thomas, Cheechoo, Murley – Ryan, Vesce, Ellison – Walker, Murray, Bjorkstrand – Koren, Kane, Perkovič

Rozhodčí: Cyplakov, Kulakov – Balodis, Černyšev (všichni Rusko)