Jaroslavl – Vladivostok 4:0 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Mytišči – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 2:3 (po pr.)
Riga – Ufa 2:5 (kon.) | HC Slovan – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Lev – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Středa 09.10.2013, 19:00KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:34:09)

V dnešním zápase byli vidět hlavně čeští hokejisté, za Metallurg se blýskl třemi body za tři přihrávky Jan Kovář, za domácí zase dva góly dokázal vstřelit Michal Vondrka, který si nakonec také připsal i vítězný gól a byl po zásluze vyhlášen první hvězdou zápasu!

60:56
    Slovan právě vstřelil branku!
    Po šestapadesáti vteřinách rozhodl český útočník ve službách Slovanu, MICHAL VONDRKA, který zakončuje přečíslení dva na jednoho přesnou střelou nad vyrážečku Košečkina z levé strany a dva body získává Slovan, Metallurg si z Bratislavy odveze alespoň bod. Asistence: Michel Miklík, Michal Sersen.

60:32
    V prodloužení se hraje pouze ve čtyřech na obou stranách, na ledě je tak více prostoru.

60:01

Ano, ani po šedesáti minutách neznáme vítěze, ve třetí třetině se prosadili pouze hosté, kteří zásluhou gólu Zaripova z 56. minuty vyrovnali na 3:3 a o vítězi utkání tak musí rozhodnout pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:42
    Kopřiva raději nerozehrává, Šenfeld by se totiž mohl dostat do zakončení.

59:23
    Oddechový čas pro hosty.

59:23
    Platonov zachycuje puk a vyhazuje ho ze třetiny, hosté se ubránili, vypadá to, že budeme svědky prodloužení.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, puk mají domácí, kteří útočí.

58:22
    Souboj za brankou Kopřivi, hosté získávají puk.

57:35
    Hosté ve třetině Slovanu, domácí se brání.

56:50
    Kopřiva nyní vůbec netušil, kde má puk, nakonec se mu vynořil zpod levého betonu a hraje se dál!

56:10
    A Slovanisti se musí ještě bát o výsledek, Metallurg zvyšuje obrátky.

55:35
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Ale ani to nyní nezabránilo DANISU ZARIPOVI ve skórování střelou z mezikruží a je vyrovnáno! Asistence: Jan Kovář, Jevgenij Birjukov.

55:00
    Poslední pětiminutovka třetí třetiny, domácí publikum potleskem povzbuzuje hokejisty Slovanu.

54:02
    Rychlý protiútok domácích, Vondrka se natlačil před Šenfelda, jeho střelu z levé strany Košečkin chytá.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 5. Bartovič (Netík, Sigalet), 8. Miklík (Hudáček, Sersen), 35. Vondrka (Ölvecký, Miklík), 61. Vondrka (Miklík, Sersen) – 1. Zaripov (Mozjakin, Kovář), 36. Lee (Kovář, Zaripov), 56. Zaripov (Kovář, Birjukov)

HC Slovan Bratislava: Kopřiva (Janus) – Škoula, Kutlák, Mojžíš, Sersen, Stajnoch, Sigalet, Mihálik – Miklík, Vondrka, Ölvecký – J. Mikuš, Netík, Bartovič – Kukumberg, Matoušek, Hudáček – T. Mikuš, Mráz, Šťastný, Daňo
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Ustinskij) – Birjukov, Ibragimov, Lee, Těreščenko, Chabarov, Maleňkich, Metljuk – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Kazjonov, Gulaš, Šenfeld – Hodgman, Timkin, Potěchin – Grigorenko, Platonov, Malinovskij

Rozhodčí: Běljajev, Sojn – Aljošin, Něstěrov