Jaroslavl – Vladivostok 4:0 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Mytišči – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 2:3 (po pr.)
Riga – Ufa 2:5 (kon.) | HC Slovan – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Lev – Nižněkamsk 2:0 (kon.)
Lev Praha
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 09.10.2013, 19:00 • Tipsport Arena • KHL

To je pro dnešek z Tipsport Areny vše. U dalšího zápasu pro onlajny.com se budu těšit na shledanou! (21:24:14)

Dramatický zápas se spoustou šancí a malým počtem gólů má šťastný konec pro domácí šelmy. Branky za Lev Praha stříleli Jakub Klepiš na konci druhé třetiny a Michal Řepík v polovině třetiny závěrečné. Bezchybný výkon předvedl v bráně domácích Petri Vehanen, který tak nejlepším možným způsobem oslavil dnešní šestatřicáté narozeniny. Radost mu zpříjemnil určitě také malý dort a ocenění pro nejlepšího hráče zápasu.

60:00

59:42
    Lev úspěšně brání modrou čáru.

59:14
    Zakázané uvolnění Lva. Sudnicin stále zůstává v bráně.

59:01
    Azevedo pobavil diváky perfektním bodyčekem na Milovzorova.

58:36
    Šulakova rána byla nepřesná, Poljgalov pak neprotlačil puk skrz výstroj domácího gólmana.

58:01
    Kulikov přestřelil bránu Vehanena.

57:50
    Klepiš nestihl prudký pas a píská se zakázané uvolnění.

56:54
    Vrána si nabruslil před Sudnicina a vystřelil, gólman hostů vyrazil kotouč holí do ochranné sítě.

55:46
    Něftěchimik potřetí vyhazuje přes všechny čáry a hraje v kompletní sestavě.

54:58
    Další dělovku Ondřeje Němce vyrazil a zalehl Sudnicin.

54:21
    Topi Jaakola nikam nespěchá, rozehrává za vlastní bránou.

53:48
    Sergej Děmagin (NIZ) – 2 minuty za hákování.

53:03
    Do střely Mikuše obětavě padl obránce Běreziv.

52:45
    Vehanen přikryl puk po střele Koukala.

52:19
    Střelu Milovzorova vyrazil brankář domácích pravým ramenem.

51:27
    Klepiš přihrával rychlý puk na modrou čáru, Mikuš ho ale nezkrotil a Lev musí vyklidit pásmo.

51:08
    Ondřej Němec poslal na bránu Nižněkamsku obrovskou ránu od modré, gólman hostů byl opět v pohotovosti.