Havířov – Beroun 4:3 (po pr.) | Jihlava – Litoměřice 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 2:4 (kon.)
Most – Šumperk 3:4 (0:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 6:0 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 1:2 (po pr.)
Olomouc – Motor ČB 4:2 (kon.)
AZ Havířov
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Medvědi Beroun 1933
Středa 16.10.2013, 17:30 • K&K Pneu Aréna, Havířov • 1. liga (ČR)

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji Vám krásný zbytek středečního večera a u dalších online přenosů opět na počtenou. (20:13:15)

AZ Havířov bojoval až do poslední vteřiny a to se vyplatilo! Zápas to byl velice pohledný a opět jsme viděli výbornou diváckou kulisu, která určitě Havířovu dnes pomohla. Po třetinách 1:1, 1:1, 1:1 bylo skóre po šedesáti minutách nerozhodné a vítěznou trefu si připsal na konci 64. minutě Martin Jakúbek. Druhý tým tabulky nechal dnes v Havířově dva body!

63:57
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácí přece jen vstřelili rozhodující branku dnešního střetnutí! Vítěznou trefu zaznamenává MARTIN JAKÚBEK, který umístil kotouč za záda berounského brankáře velmi přesně! Asistence: Jiří Krisl.

63:02
    Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.

62:44
    Pechanec sám před brankářem! Dvakrát s kotoučem zamíchal, ale i přes zmatení brankáře Medvědů nedokázal propasovat puk za brankovou čáru.

62:15
    Havířov se dostal do situace 3 na 2, ale do přímé střely se nedostali.

61:54
    Hra se přesouvá před branku Šimbocha, který musí být ve střehu.

61:38
    Vhazuje se před brankou Lukáše Danečka.

61:15
    Jakúbek výborně přihrál před branku, jenže následná střela skončila u prvního obránce Berouna.

60:03
    Začíná pětiminutové prodloužení, ve kterém by se mohlo rozhodnout o vítězi dnešního zápasu.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 19:58.

60:00

59:21
    Tým Berouna si vyžádal oddechový čas.

59:21
    Zakázané uvolnění Havířova. Vhazovat se bude u branky domácích.

58:46

58:16
    Berounští chybují a puk jim skáče za modrou čáru.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 20. Jakúbek (Klimša), 23. Klimša (Šedivý, Daneček J.), 51. Klimša (Šedivý), 64. Jakúbek (Krisl) – 3. Půlpán T. (Matějka), 27. Hrdel (Marek), 47. Marek (Kubica)

AZ Havířov: Daneček L. (Matoušek) – Bezuška, Vosátko, Sztefek, Pechanec, Kanko – Roupec, Krisl, Maruna, Daneček J., Škumát – Graca, Koma, Šedivý, Jakúbek, Klimša – Klimíček, Kolarz, Kolařík, Rimmel, Matějek
    Trenér: Stanislav Sztefek.

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Pravda) – Jebavý, Špelda, Marek, Kubica, Kubeš – Kužel, Chalupa, Divíšek, Hrdel, Jonáš – Dresler, Látal, Půlpán A., Šteiner, Babka – Sklenička, Půlpán T., Matějka, Malý
    Trenér: Petr Novák.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Štěpán, Reich

Diváci: 1.684