Prešov – Topoľčany 5:4 (3:2 po s.n.) | Trnava – Senica 2:3 (1:2 po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 3:1 (kon.)
Bardejov – SR 18 5:1 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 7:1 (kon.)

Bardejov dal gól!
    OLIVER JOKEĽ pridáva gólovú čerešničku na torte. Asistencie: Tomáš Hričina.

58:14
    MARTIN KRČULA dáva ďalší gól. Asistencie: Marcel Baláž, Peter Boltun.

57:04
    Maier si vykoledoval desiatku za nešportové správanie.

57:04
    Vylúčený hráč hostí: Grman – napadnutie.

51:16
    Ferleťák putuje na trestnú lavicu za faul kolenom.

44:56
    Vylúčený hráč domácich: Polaček – držanie.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

36:20
    Domáci sa opäť budú brániť... Vylúčený hráč domácich: Chovan – napadnutie.

34:39
    Slovensko U18 dalo gól!
    Osemnástka taktiež ukázala, že vie využívať presilové hry. Do čierneho sa trafil FILIP KUNDRÁT. Asistencie: Matej Moravčík, Marco Halama.

33:02
    Presilovku si zahrajú aj hostia. Vylúčený hráč domácich: Matis – podrazenie.

28:00
    MARCEL BALÁŽ poisťuje vedenie domácim po úspešnej presilovke. Asistencie: Milan Takáč, Erik Belušár.

27:47
    Domáci opäť udreli v presilovej hre. Autorom presilovkového gólu je LADISLAV ŠČURKO. Asistencie: Vladimír Polaček, Ladislav Hopkovič.

26:21
    Ďalšie vylúčenie hostí: Bondra – hra so zdvihnutou hokejkou. Trest 2 + 2 minúty.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:34
    Pred koncom prvej tretiny budú hrať hostia vo štvorici. Vylúčený hráč hostí: Moravčík – podrazenie.

03:45
    OLIVER JOKEĽ sa presadil v početnej prevahe a otvára skóre tohto duelu. Asistencie: Ladislav Hopkovič, Milan Takáč.