Motor ČB – Havířov 1:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Olomouc 1:0 (kon.) | Šumperk – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Třebíč – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Kadaň – Most 5:1 (kon.)
Beroun – Jihlava 2:3 (1:2 po s.n.)
Banes Motor České Budějovice
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
AZ Havířov
Sobota 19.10.2013, 17:00 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

Z Českých Budějovic si nakonec Havířov odváží všechny tři body za výhru 2:1. Nutno podotknout, že výhra hostí je zasloužená, ale sledovali jsme rozhodně velice podprůměrné utkání plné nepřesností na obou stranách. O výhře rozhodli hosté až osm minut před koncem, když se trefil Graca. Já se s Vámi pro dnešek loučím a brzy u další on-line reportáže na shledanou. (19:10:21)

60:00

59:53
    Hosté vyhazují puk ...

59:29
    Domácí stahují ze hry brankáře. Budou hrát v šesti!

58:59
    Domácí už mají zoufale málo času na srovnání. A při dnešní formě ... no třeba ještě uvidíme.

58:15
    Hraje se v obranné třetině Havířova. Po nepřesné přihrávce opět vyváží ze třetiny puk hosté, tentokrát Deutsch.

57:42
    Do protiútoku vyrazil hostující Jakúbek, osamocen však neměl šanci puk udržet.

56:45
    Budějovice svého soupeře mocně svíraly, ale k zakončení se nedostaly. Po delší době můžou hosté vystřídat.

56:29
    Po slabé střele od mantinelu chytá puk Kůdela.

56:18
    Motor se za povzbuzování svých fandů žene do další akce.

55:55
    Havířov se osvobozuje.

55:02
    Maruna nahodil puk, ale musel si jej dojet sám. U puku už jsou ale domácí a snaží se srovnat skóre.

54:15
    Budějovice mohli srovnat! Nejprve z úhlu střílel Rob, ale až následná střela Skuhravého měla gólové parametry. Domácí útočník však puk do branky nepropasíroval.

53:39
    Zakázané uvolnění. Hráči Motoru vyhazují puk z vlastního obranného pásma.

52:42
    Českobudějovické publikum bouřlivě povzbuzuje domácí hokejisty. Ti mají necelých sedm minut na to, aby stav utkání alespoň srovnali.

51:50
    Havířov právě vstřelil branku!
    Přece se dočkáváme třetí branky v utkání. Po přihrávce od Říčky se přesnou ranou prosazuje DANIEL GRACA a otáčí stav utkání ve prospěch Havířova. Asistence: Robert Říčka.

51:30
    Zkrácená přesilovka se hostům nedaří.

50:53
    Dnešní utkání sleduje 3802 diváků.

Martin Pešek

Branky a nahrávky: 13. Kotalík (Rob) – 32. Marosz (Kolařík, Klimíček), 52. Graca (Říčka)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (Halmoši) – Novák, Moravec, Vráblík, Kříž, Chmelíř, Pavlíček, Prokop – Kotalík, Rob, Skuhravý – Třetina, Pitule, Kuchejda – Ferebauer, Vaniš, Bárta – Ondřej, Šachl, Mavrojanidis
    AZ Havířov: L. Daněček (Matoušek) – Krisl, Roupec, Graca, Koma, Deutsch, Klimíček – Sztefek, Pechanec, Kanko, Jakúbek, M. Daněček, Škumát, Maruna, Říčka, Klimša, Kolařík, Marosz, Rimmel, Vosátko, Bezuška

Rozhodčí: Mertl – Kreuzer, Polonyi