Vladivostok – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Novokuzněck – Omsk 4:3 (kon.)
Novosibirsk – Barys 2:3 (kon.) | Kazaň – Minsk 5:1 (kon.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 3:4 (po pr.)
Viťaz – Doněck 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 4:3 (kon.) | Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Admiral Vladivostok
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Sobota 19.10.2013, 08:00KHL

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (10:18:37)

Je dobojováno! Ve třetí třetině jsme branku neviděli a domácí Admiral tak vítězí těsným rozdílem 2:1. Domácí byli lepší hlavně v první třetině, druhá část patřila hostům a ve třetí části byla hra spíše vyrovnaná. I tak ale tři body zůstávají ve Vladivostoku.

60:00

59:53
    Hostující brankář jde ven. Hosté budou vhazovat v útočném pásmu, do konce zbývá pouhých sedm vteřin.

59:29
    Domácí drží puk v útočném pásmu, hosté nemohou odvolat brankáře.

59:05
    Oddechový čas pro hosty.

59:01
    Strelcov pálil z pravého křídla, tahle rána ale nemohla Kováře zaskočit.

58:40
    Domácí pětice vyhazuje puk do středního pásma a jde rychle střídat.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty, hosté jsou usazeni v pásmu, chybí jim ale střelba na bránu.

57:04
    Hosté se snaží o útok. Domácí však dobře brání a do ničeho velkého je zatím nepouští.

56:22
    Admiral si nechce nic komplikovat. Když jsou hosté delší dobu usazeni v útočném pásmu, raději vyhodí puk přes všechny čáry.

55:03
    Bortnikova střela z pravého kruhu pro vhazování, Kovářova náruč však na tuhle střelu byla přirpavena.

54:53

53:54
    Bergfors se zpoza brány rychle vytočil až před ni a pokusil se rychle zasnout puk mezi betony Kováře. Ten však svoji brankovou čáru dokázal s vypětím sil uhájit.

53:32
    Ihned po buly se ovšem hosté osvobozují.

53:23
    Puk se po teči dotkl ochranné sítě nad bránou Kováře. Buly v útočném pásmu Vladivostoku.

52:51
    Fjodorov z Avtomobilistu je vyloučen za podražení.

52:49
    Těrnavskij pálí z pravého křídla, domácí obránce však netrefil bránu.

52:22
    Lisin vletěl po pravém křídle jako blesk do útočného pásma, jeho střela končí na výstroji pozorného Kováře.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 5. Lisin, 7. Schutz (Osipov, Bergfors) – 40. Malychin (Viklund, Jegin)

Admiral Vladivostok: Ivanikov (Lundstrom) – Osipov, Antropov, Poršeland, Těrnavskij, Zemčjonok, Poleščuk, Kostromitin – Lisin, Bergfors, Schutz – Gynge, Nikitěnko, Ugarov – Drugov, Gračjov, Bortnikov – Pervušin, Barbašev, Kuzněcov.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Farafonov) – Viklund, Antonov, Antonovskij, Jegin, Gusev, Trjamikin, Rybnitckij, Žilin – Lazarev, Černov, Malychin – Lewandowski, Stewart, Jemelejev – Fjodorov, Simakov, Jefimov – Strelcov A, Strelcov V., Arkalov.

Rozhodčí: Vasiljev, Cyplakov – Petrov, Fatějev