CSKA Moskva – Manchester City 1:2 (kon.) | Bayern – Plzeň 5:0 (kon.) | Leverkusen – Šachtar 4:0 (kon.)
Manchester Utd. – Real Sociedad 1:0 (kon.) | Real Madrid – Juventus 2:1 (kon.) | Galatasaray – Kodaň 3:1 (kon.)
Anderlecht – PSG 0:5 (kon.) | Benfica – Olympiakos 1:1 (kon.)
Galatasaray Istanbul
3:1 (3:0)
FC Kodaň
Středa 23.10.2013, 20:45Liga mistrů

86
    Trenér domácích Roberto Mancini vystřídal systematicky všechny dnešní střelce. Své má odbojováno i Didier Drogba, který pustí do hry Umutu Buluta.

84
    Poslední střídání na straně hostů. Ze hry odchází Daniel Braaten a na poslední minuty si zahraje Toutouh.

80
    Další z dnešních střelců jde ze hry. Wesleyho Sneijdera vystřídá Nordin Amrabat.

76
    Domácí poprvé střídají. Ze hřiště odchází střelec první branky Felipe Melo a na trávník vyběhne Ceyhun Gülselam.

46
    ...Druhou změnou je pak příchod Bolañose, který nahradí Gíslasona.

46
    Hned dvě změny provedl pro druhou půli trenér Kodaně Solbaken. Do hry přišel Adi, který nahradil Igora Vetokeleho...

Zdeněk Plánka

Branky: 10. Melo (Nounkeu), 38. Sneijder (Eboué), 45+1. Drogba (Eboué) – 88. Claudemir (Toutouh)

Karty:   33. Delaney (KOD)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 2:4.
    Galatasaray Istanbul: Muslera – Eboué, Kaya, Chedjou, Nounkeu – Bruma, Inan (C), Melo (76. Gülselam), Sneijder (80. Amrabat) – Yilmaz, Drogba (86. Bulut).
    Náhradníci: Ceylan – Sarioglu, Gülselam, Colak, Riera, Bulut, Amrabat.

FC Kodaň: Wiland – Jacobsen (C), Mellberg, Sigurdsson, Bengtsson – Gíslason (46. Bolaños), Claudemir, Delaney, Jørgensen – Braaten (84. Toutouh), Vetokele (46. Adi).
    Náhradníci: Busk Jensen – Stadsgaard, Remmer, Kristensen, Bolaños, Adi, Toutouh.

Rozhodčí: Aleksandar Stavrev – Marjan Kirovski, Dejan Kostadinov – Nikola Karakolev (všichni MKD)