Chabarovsk – Barys 3:4 (kon.) | Vladivostok – Omsk 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Jekatěrinburg 1:3 (kon.)
Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 7:2 (kon.) | Kazaň – Doněck 1:0 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 2:1 (po pr.)
Dynamo Moskva – Minsk 4:0 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 4:3 (kon.)
Admiral Vladivostok
4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
Avangard Omsk
Středa 23.10.2013, 11:00 • Fetisov Arena • KHL

Očekávaný tlak hostů ve 3. třetině nepřišel. A když Omsk nevyužil ani minutovou početní výhodu 5 na 3, tak není o čem diskutovat a po zásluze dnes Vladivostok vítězá v poměru 4:1. (13:16:42)

60:00

59:00
    Minuta dělí domácí tým od vítězství.

58:35
    Omsk hraje s pukem především před vlastní branku a odtud dá gól velmi těžko.

58:01
    Poslední 2 minuty utkání.

56:40
    Vladivostok se snaží dohrát utkání s pukem na hokejkách.

55:42

55:00
    Admirla se navíc osvobozuje.

54:46
    V době, kdy jsou domácí ve čtyřech, je podržel Ivanikov.

54:13
    Jenomže hostům se nedaří dopravit puk do branky domácích.

53:42
    Za vyhození kotouče putuje na trestnou také Zemčjonok. Avangard hraje 5 na 3.

53:00
    Zasahovat však musí Garon po střele Schultze.

52:48
    Bergfors (VLD) oslabuje svůj tým hákováním a putuje za katr.

52:36
    Icing na straně Omsku.

51:02
    Ivanikov kryje střelecký pokus Kostitsyna.

50:29
    Omsak zastavuje v útočné akci postavení mimo hru.

49:30
    Ivanikov nyní reflexivně vytáhl lapačku proti golfu Ivanova.

48:30
    Zakázané uvolnění Vladovostoku.

47:55
    Opět výtečný brankář hostů, který předvedl sérii úspěšných zákroků. Naposled si vychutnal Gračjov, který zdá se, nemůže ještě rozdýchat neúspěšný samostatný nájezd.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 7. Nikitenko (Lisin), 10. Ugarov (Lisin), 14. Těrnavskij (Lisin), 32. Bortnikov (Poleščuk, Sokolov) – 38. Jegoršev.

Admiral Vladivostok: Ivanikov (Lundström) – Osipov, Těrnavskij – Porseland, Antropov – Zemčjonok, Poleščuk – Lisin, Nikitenko, Ugarov – Bergfors, Gygne, Schultz – Sokolov, Gratčjov, Bortninkov – Pervušin, Barbašev, Drugov – Kuznětsov.
    Avangard Omsk: Garon (Mezin) – Lyamin, Pivtsakin – Baranka, Blaťák – Jegoršev, Vorobjov – Miljukov, Dervuk – Sjomin, Kostitsyn, Frolov – Popov, Pěrežogin, Kazakov – Kvaša, Kalinin, Ivanov – Machanovskij, Berdnikov, Kazionov.

Rozhodčí: Kulakov, Romasko – Zacharenkov, Sivov

Diváci: 5 500 (vyprodáno)