Chabarovsk – Barys 3:4 (kon.) | Vladivostok – Omsk 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Jekatěrinburg 1:3 (kon.)
Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 7:2 (kon.) | Kazaň – Doněck 1:0 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 2:1 (po pr.)
Dynamo Moskva – Minsk 4:0 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 4:3 (kon.)
Amur Chabarovsk
3:4 (2:1, 1:0, 0:3)
Barys Nur-Sultan
Středa 23.10.2013, 10:00KHL

Utkání je u konce. Astana ve třetí třetině předvedla vynikající výkon a třemi góly otočila utkání. Hrdinou hostujícího celku je Nikolaj Antropov, který dal dvě branky, včetně té vítězné a na třetí přihrál. Hosté tak po velmi napínavé třetí třetině odjíždějí z Chabarovsku s plným počtem bodů. (12:22:10)

60:00

59:55
    Ještě jedna střela hostů.

59:33
    hosté v útočné třetiny získávají vteřinky.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:29
    Oddechový čas pro domácí.

58:29
    Domácí hráč Brian Salcido dostává 2 minuty za podražení a k tomu 10 minutový osobní trest.

58:13
    Domácí získali útočné pásmo.

57:35
    Murygin byl donucen přikrýt puk lapačkou. Astana zatím nepouští domácí do závěrečného náporu.

56:52
    Hosté jsou i nadále velmi ofenzivně ladění, ale je na nich vidět zvýšená opatrnost.

55:25
    Další nebezpečná situace po střele Dawese. Murygin chytá.

54:41
    Astana právě vstřelila branku!
    Barys Astana dokonává perfektní obrat ve třetí třetině! Tentokrát se utrhl NIKOLAJ ANTROPOV, který svou druhou brankou v dnešním utkání dává hostům vedení 4:3. Asistence: Michajl Panšin.

53:18
    Domácí jsou očividně dost zaskočeni po té, co ve třetí třetině ztratili dvoubrankový náskok.

51:53
    Hosté vyrovnávají. Před brankou se k dorážce dostal nikým nehlídaný TALGAT ŹAJLAUOV. Asistence: Michajl Panšin, Nikolaj Antropov.

51:10
    Po skrumáži před brankou si ještě něco vyříkávají Saldico a Antropov.

50:50
    Astana znovu zabrala útočnou třetinu ale o puk krátce na to přišla.

49:58
    Mají to ale těžké, protože domácí dobře brání obrannou modrou čáru.

49:03
    Hosté jsou i nadále aktivnějším celkem a hrnou se do útoku.

47:12

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 9. Šiškanov (Stěpanov), 19. Šiškanov (Korotkov, Stěpanov), 28. Stěpanov (Korotkov, Šiškanov) – 7. Antropov (Žajlauov, Lakiza), 44. Bochenski (Lundin), 52. Žajlauov (Panšin, Antropov), 55. Antropov (Panšin)

Amur Chabarovsk: Murygin (Jerjomin) – Reese, Loginov, Sedunov, Salcido, Ježov, Bykov, Těrjajev – Korotkov, Šiškanov, Stěpanov – Petružálek, Junkov, Muršak – Lugin, Tarasov, Litovčenko – Dubinin, Klimčuk, Krjukov, Smurov.
    Barys Nur-Sultan: Ahonen (Poluektov) – Litviněnko, Lundin, Savčenko, Lakiza, Semjonov, Kolesnikov, Grebešnikov – Bochenski, Dawes, Boyd – Ruděnko, Upper, Puškajrov – Starčenko, N. Antropov, Žajlauov – Rachmanov, Panšin, Poliščuk.

Rozhodčí: Beljajev, Buturlin – Kučava, Nivikov