Chabarovsk – Barys 3:4 (kon.) | Vladivostok – Omsk 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Jekatěrinburg 1:3 (kon.)
Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 7:2 (kon.) | Kazaň – Doněck 1:0 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 2:1 (po pr.)
Dynamo Moskva – Minsk 4:0 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 4:3 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
7:2 (2:0, 2:2, 3:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Středa 23.10.2013, 14:00KHL

55:32
    Za vzájemné osekávání odcházejí na trestnou lavici Michajl Jakubov a Vitalij Karamnov.

54:56
    Na trestnou lavici usedá Kirill Ďjakov. Přesilovka domácích začíná.

43:17
    Domácí hráč Igor Ignatuškin si odsedí 2 minuty za podražení.

39:38
    Domácí šli do přečíslení. Hosté se sice ubránili, ale jen za cenu faulu, kterého se dopustil Marek Trončinský.

36:46
    Přesilová hra pro změnu pro domácí celek. Jevgenij Chvostov dostává menší trest za nedovolené bránění.

31:35
    Alexandr Kutuzov se provinil sekáním a hosté budou hrát 5 na 3.

30:42
    Jugra si zahraje další početní výhodu, po vyloučení Ivana Lekomceva za držení.

28:25
    Přesilová hra pro hosty. 2 minuty za držení dostává Alexandr Kutuzov.

24:16
    Hosté jdou do tří. Budou tak hrát celé 2 minuty. Veli-Matti Savinainen podrazil domácího útočníka, který sám ujížděl na Birjukova. hosté mohou být rádi, že nebylo pískáno trestné střílení.

22:16
    Domácí si zahrají delší početní převahu, protože Vladimir Gorbunov dostává čtyřminutový trest za hru vysokou holí.

19:32
    Jarno Koskiranta dostává 2 minuty za podražení.

17:29
    Andrej Šefer dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

11:27
    Za podražení Lemtjugova dostává 2 minuty Savinainen. První početní výhodu v dnešním utkání si tak zahrají domácí.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 12. Lehtera (Romanov), 18. Kopejkin (Lekomcev, Lemtjugov), 23. Bělov (Kudroč, Lehtera), 40. Kugryšef (Lekomcev), 41. Kugryšef (Bělov, Lehtera), 50. Monja (Sannikov, Ignatuškin), 56. Lehtera (Bělov, Enlund) – 21. Savinainen (Dixon, Andersson), 22. Sitnikov (Jakubov, Žukov)

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Orechov) – Bělov, Kudroč, Alexejev, Kutuzov, Plechanov, Lekomcev, Karavajev – Kugryšev, Lehtera, Enlund – Kopejkin, Lemtjugov, Koskiranta – Mojna, Ignatuškin, Sannikov – Šumakov, Romanov, Karamnov, Butuzov.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (56. Kuzněcov) – Sokolov, Trončinský, Šefer, Starosta, Chvostov, Putilov, Ďjakov – Dixon, Andersson, Savinainen – Sitnikov, Žukov, Jakubov – Gusev, Gorbunov, Krysanov – Jacenko, Petrov.

Rozhodčí: Gofman, Čerenkov – Fatejev, Nazarov