Třebíč – Havířov 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2 (kon.) | Motor ČB – Kadaň 6:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 7:1 (kon.) | Most – Benátky n/J 4:5 (po pr.) | Olomouc – Litoměřice 5:1 (kon.)
Ústí n/L – Jihlava 3:2 (kon.)
HC Most
4:5 (1:0, 2:1, 1:3 - 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 30.10.2013, 17:301. liga (ČR)

Dlouho to vypadalo, že domácí budou brát tři body, ale nakonec se msuí spokojit s jedním. (20:07:49)

63:33
    Benátky právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto. JAROSLAV VLACH prostřelil Horáka z pravého kruhu nad lapačku do horního rohu branky 4:5. Asistence: Josef Skořepa.

63:10
    Psota odvedl dobrou práci pro hosty za domácí brankou.

62:22
    Písařík se dostával do šance, ale jeden z obránců ho ještě stačil odblokovat od puku.

61:55
    Prodloužení zatím patří domácím hráčům.

61:03
    Benátky jsou pod tlakem, Ulrych nedokázal zašlápnout za vlastní brankou.

60:32
    Most opět aktivní, usadil se před Trenčanem.

60:01

Poslední třetina končí, Most dlouho sahal po třech bodech, ale nakonec je rád, že utkání dotáhnul aspoň do prodloužení.

60:00

59:20
    Most před brankou Trenčana.

58:45
    Dobrou střelou od modré kontroval domácí Kasal.

58:05
    Plodek mohl dostat Benátky do vedení, ale Horáka zblízka nepřekonal.

57:40
    Kafan těsně minul z prostoru pravého křídla.

57:20
    Po dlouhé době icing Středočechů. Následuje time out Benátek.

56:40
    Hosté stále častěji s pukem na svých holích, ale bezprostřední ohrožení domácí branky teď nehrozí.

55:52
    Stále Most pod tlakem, teď by asi domácí bod brali.

55:03
    Most ted brání zuby nehty, hostům narostla křídla.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 8. Smolka (Tauš, Bojer), 26. Andres (Drtil, Tůma), 30. Kafan (Andres, Gerhát), 51. Smolka (Tůma) – 23. Plodek (Vlach), 42. Skořepa, 52. Ulrych (Klimt, Psota), 54. Plodek (Krejčík, Vitásek), 64. Vlach (Skořepa)

HC Most: Horák – Kasal,Charousek, Pavelka, Čížek, Tůma, Drtil – Tauš, Smolka, Bojer – Jurčík, Zavřel, Majdan – Sedláček, Slavíček, Písařík – Andres, Gerhát, Kafan – Marek
    HC Benátky nad Jizerou: Trenčan – Havlín, Niko, Ulrych, Beránek, Šimek, Vitásek, Kajínek – Kica, Dlouhý, Psota, Vařecha, Jonák, Vlach, Klimt, Plodek, Skořepa, Bittner, Bárta, Krejčík

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Gerát