NY Islanders – NY Rangers 2:3 (kon.) | Philadelphia – Anaheim 2:3 (kon.) | Montreal – Dallas 2:1 (kon.)
New Jersey – Tampa 2:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 3:2 (kon.) | Chicago – Ottawa 6:5 (kon.)
Edmonton – Toronto 0:4 (kon.) | Arizona – Los Angeles 3:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
Anaheim Ducks
Středa 30.10.2013, 00:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Československá stopa v zápase:

Jakub Voráček (PHI): 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:20.
    Andrej Meszároš (PHI): 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:11. (02:35:54)

Hvězdy utkání:

1. Kyle Palmieri (ANA): 2+0.
    2. Steve Mason (PHI): 34 zákroků, 3 obdržené branky.
    3. Matt Read (PHI): 1+0.

Utkání je u konce. Hosté z Anaheimu ve třetí třetině potvrdili svou vzrůstající převahu a otočili výsledek utkání ve svůj prospěch. Velký podíl na tom má Palmieri, který se postaral o obě branky ve třetí třetině. Ducks tak dnes porážejí Flyers 3:2.

60:00

59:42
    Hosté šli dopředu, ale domácí nakonec zažehnali nebezpečí gólu do prázdné branky a sami vybojovali buly v útočné třetině.

58:31
    Ještě 34 vteřin mají domácí početní výhodu.

58:31
    Teď se domácím podařilo vytvořit menší nátlak na Hillera, který musel podržet kotouč v lapačce.

58:14
    Hosté nenechávají Flyers rozehrát a ti jsou stále v obranné třetině.

57:37
    Streit nepřesně vystřelil a domácí ztrácejí pásmo.

57:21
    Trest odpykává hrdina hostí Kyle Palmieri.

57:05
    Kačeři si komplikují situaci. Bylo jich na ledě příliš moc a dostávají tak menší trest. Necelé 3 minuty před koncem třetí třetiny tak dostává Philadelphia vynikající příležitost k tomu, aby se s výsledkem pokusila ještě něco udělat.

56:50
    Maroon vystřelil, ale trefil pouze boční konstrukci domácí branky.

55:51
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Po dobré rozehrávce se hostům podařilo dostat do přečíslení 2 na 1, na jehož konci stál KYLE PALMIERI, který svou druhou brankou v dnešním utkání dává hostům vedení 3:2. Asistence: Nick Bonino, Sami Vatanen.

55:41
    hosté ztratili pásmo, ale znovu rychle nahazují kotouč dopředu.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 4. Read (Simmonds, Grossman), 17. Lecavalier (Giroux, Simmonds) – 37. Cogliano (Getzlaf), 42. Palmieri, 56. Palmieri (Bonino, Vatanen)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen, Grossman, Coburn, L. Schenn, Streit, Meszároš – Talbot, Giroux, Lecavalier – Hartnell, B. Schenn, Voráček – Read, Couturier, Simmonds – Raffl, Rinaldo, Rosehill.
    Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Beauchemin, Lindholm, Vatanen, Allen, Fowler, Lovejoy – Perry, Getzlaf, Maroon – Selänne, Bonino, Etem – Palmieri, Koivu, Cogliano – Smith-Pelly, Holland, Winnik, Perreault.

Rozhodčí: Jean Hebert, Wes McCauley – Derek Amell, Scott Cherrey

Diváci: 19615