Omsk – Ufa 2:1 (2:1 po s.n.) | Barys – Nižněkamsk 5:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 2:5 (kon.)
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Jaroslavl – Riga 1:2 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Mytišči – HC Slovan 0:1 (kon.) | Petrohrad – Lev 5:0 (kon.) | Spartak Moskva – Novosibirsk 1:0 (kon.)
Minsk – Novokuzněck 5:2 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.) | Doněck – Chabarovsk 5:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
Medveščak Záhřeb
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Admiral Vladivostok
Středa 30.10.2013, 17:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:07:15)

Bod navíc tak v samostatných nájezdech získali hokejisté domácího Medveščaku. Hosté neproměnili ani jeden ze tří nájezdů a ze zápasu berou alespoň bod.

V samostatných nájezdech zvítězil tým KHL Medveščak Zagreb.
    Andrej Lisin neproměnil nájezd, to znamená, že díky jedinému proměněnému nájezdu MATTA ELLISONA vítězí domácí 3:2 po nájezdech.

Matt Ellison překonává Lundströma střelou mezi betony a je to první proměněný nájezd!

Za hosty Jevgenij Gračjov, ani jeho střela nekončí v síti.

Ryan Vesce se sice snažil pukem míchat, ale Lundströma nepřekonal.

Za hosty jede druhý nájezd Igor Bortnikov a ani on nedává.

Domácí Matt Murley první nájezd totálně nezvládl.

Samostatné nájezdy začínají.

Je konec, ani po pětašedesáti minutách neznáme vítěze, o něm tak rozhodnou samostatné nájezdy, které startují za malý okamžik.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Deset vteřin před koncem prodloužení ještě zasahuje Lundström, který přerušuje hru.

64:17
    Medveščak vyhrál vhazování ve třetině Admiralu, ale vlastní nepřesností se o puk připravuje.

64:07
    Oddechový čas pro domácí.

64:00
    Poslední minuta prodloužení, pokud gól nepadne, čekají nás rozhodující nájezdy!

63:38
    Ovšem pouze na krátko, je pískán ofsajd na modré čáře.

63:30
    Medveščak ve třetině soupeře.

62:45
    Domácí se již radovali z gólu, který ale sudí neuznali – Popovič kopl puk do branky, utkání pokračuje.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 11. Jessiman (Kane), 26. Ellison (Vesce, Carle), rozh. náj. Ellison – 42. Bortnikov (Poleščuk, Drugov), 45. Bortnikov (Drugov, Gračjov)

Medveščak Záhřeb: Brust (Vasiljevič) – Martinovič, Carle, Švarný, Pikkarainen, Katič, Popovič – Thomas, Cheechoo, Murley – Vesce, Ryan, Ellison – Murray, Björkstrand, Walker – Glumac, Koren, Kane, Jessiman
    Admiral Vladivostok: Lundström (Ivannikov) – Osipov, Těrnavskij, Porseland, Zemčjonok, Poleščuk, Kostromitin – Lisin, Nikitěnko, Ugarov – Bergfors, Gynge, Schutz – Drugov, Gračjov, Bortnikov – Kuzněcov, Barbašov, Pěrvušin

Rozhodčí: Pichaček, Romaško – Otmachov, Sivov