Benátky n/J – Ústí n/L 1:2 (1:2 po s.n.) | Havířov – Most 5:2 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 4:2 (kon.)
Šumperk – Třebíč 2:4 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Beroun – Olomouc 2:5 (kon.)
Kadaň – Havlíčkův Brod 2:0 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 02.11.2013, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči utkání byly vyhlášeni ze strany hostů Martin Falter a z domácí strany Aleš Staněk. (19:20:28)

60:00

59:25
    Novotný si jde odsedět dvě minuty za napadení. A následně ještě dostal desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

58:35
    Holík ztratil puk a Čuřík následně ujížděl sám na Štůralu, ten jeho forhendovou kličku prokoukl a následně vyrazil betonem.

57:44
    Haasova střela tahem skončila nad brankou Faltera.

57:30

57:12
    Dudášovu střelu zblokoval jeden z hostujících hráčů.

56:25
    Staňkova střela z modré skončila v lapačce Faltera.

56:18
    Půhoný nabil na modrou Holíkovi, jeho střela skončila v ochrané síti.

55:31
    Wassebauer dostává dvě minuty za sekání

55:30
    Staňkova střela z modré končí v lapačce Faltera.

54:07
    Haasovu střelu z pravého kruhu Falter schoval pod lapačku.

54:49
    Haas nahodil puk do pásma, tam se ho ale zmocnili hostující hráči.

51:41
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč odskakuje Šumperku na rozdíl dvou branek. JAKUB ČUŘÍK střílel puk od modré, Štůrala měl zakrytý výhled a puk mu projel do branky vedle pravého betonu. Asistence: Vlastimil Bilčík, Tomáš Kaut.

51:24
    Kaut nahrával napříč brankovištěm puk na Bilčíka tomu se střela ale nepovedla.

50:53

50:21
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Novotný dostává dvě minuty za hákování.

52:15
    Třebíč se osvobozuje a odjíždí střídat.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 9. Půhoný (Haas, Plášek), 35. Žálčík (Staněk, Moskal) – 6. Laš (Dolníček, Kaut), 15. Čech, 41. Nahodil, 52. Čuřík (Bilčík, Kaut)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Matějíček, Holík, Tesařík, Sedlák, Starý, Novotný, Dudáš, Bail – Půhoný, Plášek, Haas – Semorád, Hulva, Brunec – Žálčík, Moskal, Staněk – Langr, Skoumal, Cink
    SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Zelenka) – Čejka, Bilčík, Valenta, Dlapa, Peroutka, Dietz – Laš, Dolníček, Čuřík – Mikeska, Nahodil, Vondráček – Wassebauer, Kaut, Fořt – Čech, Kadela,, Paták

Rozhodčí: Doležal – Reich, Toman