Orlová – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 3:6 (kon.) | Nový Jičín – Prostějov 2:4 (kon.)
Přerov – Břeclav 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 7:4 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 4:3 (2:0 po s.n.)
Nymburk – Klášterec nO 1:3 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 3:7 (kon.) | Kolín – Řisuty 4:3 (kon.)
Bílina – Kobra 1:8 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Vrchlabí – Jindř. Hradec 3:2 (2:0 po s.n.)
Děčín – Tábor 5:6 (0:2 po s.n.) | Pelhřimov – Sokolov 1:4 (kon.)
HK Nový Jičín
2:4 (0:0, 2:2,0:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 02.11.2013, 17:002. liga skupina Východ

Po dvou třetinách vyrovnaný zápas, v poslední třetině, ale Prostějov dokázal, že je to opravdu dobrý tým a na Nový Jičín pořádně přitlačil, což se mu vyplatilo a z Nového Jičína si odváží zasloužené 3 body po stavu 2:4. (19:13:06)

60:00

59:04
    Hosté stále drží puk.

58:05
    Ubíhají nám poslední dvě minuty.

56:41
    Sotva Nový Jičín získá puk Prostějov mu jej hned sebere a jede do útočného pásma.

54:09
    Na chvíli se ohřáli Novojičínští hráči v útočném pásmu, ale už se zase vrací do obraného. Prostějov nehodlá dát Novému Jičínu jedinou příležitost na další gól.

53:00
    Gól jako kdyby Prostějováky probudil a ti ted míří na Šrámka co jim hole stačí.

52:30
    Hosté jsou stále v útočném pásmu.

51:00
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Jurík dal krásný gól a stav je tedy 4:2.

50:10
    Velká šance Skaloše a Chvostka, kteří byli na Kociána sami, ale ten jejich puk zachytil do své lapačky.

49:15
    Hosté se začínají držet v útočném pásmu a gólové šance se jim jen hrnou.

47:55
    Jičín se, ale hned tak nevzdá a přemisťuje se do útočného pásma.

47:15
    A vylučuje se v obou týmech. Lehečka(NJI) a Kučera(PRO).

46:10

43:40
    Prostějov okamžitě využil své přesilovky. A MICHAL ČERNÝ dal gól po nahrávce STEJSKALA a VENKRBCE.

43:35
    Vyloučen hráč Nového Jičína Kabeláč za napadení.

42:25
    Hráč Nového Jičína Záhradný vyloučen za držení.

41:50
    Hosté začínají hrát hned ze začátku aktivně.

41:00
    Domácí se přesunuli do útočného pásma.

Kateřina Krutilková

Branky a nahrávky: 27. Rejžek (Heža, M.Chvostek), 29. Zedník (Kovařčík, Ižacký) – 26. Stejskal (Luňák, Malý), 38. Venkrbec (Coufal, Stejskal), 44. Černý (Stejskal, Venkrbec), 51. Jurík

HK Nový Jičín: Šrámek – (Kozák), Gebauer, Rejžek, Lehečka, Kabeláč, Pelikán, Záhradný, Hruška, Skaloš, Kovařčík, Vašut, Sprušil, Putmiorz, Horák, Gulda, Ižacký, Vnenk, Zedník, Chvostek M., Heža, Uhlár
    LHK Jestřábi Prostějov: Kocián – Rozum, Veselý, Kořínek, Kaluža, Jedlička, Malý, Kumstát, Kolibár, Jurík D., Antončík, Belay, Kučera, Černý, Šebek, Kryl, Jurík J., Luňák, Coufal, Indra, Venkrbec, Stejskal