Philadelphia – Washington 0:7 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:2 (kon.) | Carolina – Tampa 0:3 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 4:5 (0:1 po s.n.) | Florida – St. Louis 0:4 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Dallas – Colorado 2:3 (po pr.) | Calgary – Detroit 3:4 (kon.) | Winnipeg – Chicago 1:5 (kon.)
Minnesota Wild
4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
Montreal Canadiens
Sobota 02.11.2013, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Pro dnešek je to tedy vše, příště opět na shledanou. (03:40:35)

1. Jason Pominville (MIN) 1+1
    2. Mikael Granlund (MIN) 0+2
    3. Andrej Markov (MTL) 0+2

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:03

Minnesota doma poráží Montreal 4:3. Za domácí se trefili Fontaine, Pominville, Niederreiter a Pominville. Za hosty Gallagher, Subban a kapitán Gionta. Wild vedli už 3:1, Habs se ale podařilo srovnat. Po vyrovnání na 3:3 ale domácí tým zapl, přidal a gólem v pětapadesáté minutě hry zápas rozhodl.

60:00

59:27
    Vhazuje se před Hardingem.

59:24
    Galchenyuk se v předbrankovém prostoru neprosadil.

59:08
    Price odvolán z branky!

59:00
    Subban rozehrává...

58:20
    Montrealu se nedaří prokousat se do útočného pásma, týmu zbývá minimum času.

57:56
    Přečíslení Minnesotě nevyšlo.

57:14
    Harding chytá i Plekancovu teč.

56:50
    Habs se v pásmu dlouho neudrželi, brejk Minnesoty ale také nezafungoval.

56:03
    Subban zakládá útok hostů.

54:32
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Domácí tým Wild si ale v posledních minutách vybojoval tlak a z toho nyní těží gól na 4:3! Nastřelení Ballarda od modré tečuje za záda Price JASON POMINVILLE. Asistence: Keith Ballard, Zach Parise.

54:07
    Velké problémy měl Harding po střele od modré, Gallagher se k dorážce nedostal.

53:31
    Price puk raději podrží.

52:50
    Plekanec dostal těžkou přihrávku, i tak ale u pravé tyče zakončil, Harding vyráží betonem.

52:15
    Giontovi utekl puk, ryhlý brejk tak vymysleli domácí. Ten zastavuje Price.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 6. Fontaine (Ballard, Mitchell), 29. Pominville (Granlund), 45. Niederreiter (Granlund, Pominville), 55. Pominville (Ballard, Parise) – 7. Gallagher (Galchenyuk, Markov), 48. Subban (Markov), 51. Gionta (Markov, Subban)

Minnesota Wild: Harding – Brodin, Suter, Ballard, Spurgeon, Stoner, Scandella – Heatley, Coyle, Parise – Brodziak, Koivu, Niederreiter – Pominville, Granlund, Cooke – Mitchell, Konopka, Fontaine.
    Montreal Canadiens: Price – Subban, Markov, Diaz, Gorges, Bouillon, Murray – Gallagher, Eller, Galchenyuk – Gionta, Plekanec, Bournival – Leblanc, Desharnais, Bouque – Parros, White, Blunden.