Philadelphia – Washington 0:7 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:2 (kon.) | Carolina – Tampa 0:3 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 4:5 (0:1 po s.n.) | Florida – St. Louis 0:4 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Dallas – Colorado 2:3 (po pr.) | Calgary – Detroit 3:4 (kon.) | Winnipeg – Chicago 1:5 (kon.)

Střely na branku v prodloužení: 1-3

Colorado i dnes potvrdilo skvělý vstup do sezony a připsalo si již jedenáctou výhru z dvanácti utkání. Domácí si však za výborný výkon ve třetí třetině zasloužili alespoň ten jeden bod. Výborný výkon podal také Semjon Varlamov, který strávil noc dva dny před zápasem ve vazební cele. Na jeho výkonu to však vůbec nebylo znát.

63:36
    Colorado právě vstřelilo branku!
    PAUL STASTNY dnes odehrál skvělý zápas. Po levé straně se dostal až do prostorů levé kruhu a střelou schovanou za obránce překvapil Lehtonena a rozhodl dnešní utkání. Asistence: Nate Guenin, Ryan Wilson.

63:22
    Jamie Benn z levé strany prověřil vyrážečku Varlamova.

62:17
    Domácí se snaží založit útok, ale přechod středního pásma jim dělá problémy.

61:36
    Stastny bekhendem zády k brance málem překvapil Lehtonena.

60:40
    Hejda si skvěle najel z druhé vlny, ale jeho následná střela mířila mimo.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině: 16-8

Domácí nakonec dokázali v poslední třetině zabrat a dvěmi brankami si vynutili prodloužení. V samém závěru navíc sahali i po vítězství, ale skvělý Varlamov byl proti.

60:00

59:42
    Icing Dallasu a hra se přesouvá zpátky před Lehtonena.

59:34
    Kotouč za brankou Lehtonena.

59:02
    Na druhé straně mohl rozhodnout Stastny, ale sám před brankou mířil mimo.

58:46
    Další zákrok Varlamova, který se v posledních momentech opravdu nenudí.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 44. Goligoski (Seguin, Peverley), 57. Seguin (Peverley, Jamie Benn) – 9. Stastny (Tanguay, Hejda), 39. Landeskog (MacKinnon), 64. Stastny (Guenin, Wilson)

Dallas Stars: Lehtonen – Dillon, Robidas, Daley, Gončar, Goligoski, Jordie Benn – Jamie Benn, Seguin, Cole – Whitney, Eakin, Chiasson – Nikuškin, Horcoff, Peverley – MacDermid, Fiddler, Roussel
    Colorado Avalanche: Varlamov – Johnso​n, Hejda, Wi​lson, Gueni​n, Benoit, S​arich – Landeskog, Stastny, Ta​nguay – O'Reilly, Duche​ne, Parente​au, Mitchel​l, MacKinno​n, Talbot, H​olden, Clic​he, Bordele​au

Rozhodčí: Gord Dwyer, Steve Kozari – Mike Cvik, Derek Nansen