Chrudim – Strakonice 4:0 (kon.) | Domažlice – H. Měcholupy 2:1 (kon.) | Kolín – Sparta B 2:1 (kon.)

Domažlice právě vstřelily branku!
    Jiskra otáčí skóre zápasu ve svůj prospěch, po rohovém kopu se na vápně dostal k míč MUŽÍK a přesnou ranou po zemi prostřelil vše před sebou – 2:1!

12
    Favorit duelu vyrovnává ve dvanácté minutě, Pyrka úspěšně vybojoval míč na polovině hřiště, posunul ho na DOŠLÉHO, který přešel přes čtyři hráče včetně brankáře a úspěšně zakončil – 1:1!

1
    Horní Měcholupy právě vstřelily branku!
    Tak to je úvod! Předposlední tým tabulky se dostává do vedení již v první minutě, po rohovém kopu se míč dostal k Markuzimu, který ještě našel lépe postaveného SUKA, který dopravil míč do sítě a otevřel střelecký účet dnešního zápasu – 0:1!